≻ Купити тачскрін для телефону Bravis Alpha Original Black в Києві і Україні

  1. Що таке тачскрін?
  2. Деякі переваги сенсорного дисплея з touchscreen
  3. Зміна сенсорного екрану
  4. Підбір і покупка тачскрін
  5. часті питання
  6. Процедура виконання ремонту:

Що таке тачскрін?

Зараз фактично будь-який сучасний смартфон вважається сенсорним. Все настільки звикли до цього типу комунікаторів, і, іноді, зовсім не замислюються, як саме дисплей функціонує. Насправді, дисплей з сенсорним екраном - справжній прорив технологій. Згадайте, раніше телефон ділився на дві складові: екран і блок кнопок. Тепер, лицьова складова комунікатора монолітна, що значно полегшує користування телефоном. Панелька контролю над комунікатором розташована в одному сегменті - на дисплеї. Це просто і практично, та й виглядають сучасні телефони більш стильно й естетично.

Як працює тачскрін

Сам термін «сенсорний смартфон» передбачає з себе контроль над гаджетом за допомогою дотику пальця до дисплея. Ця функція реалізована завдяки сенсору. Екран реагує на натискання пальця, і телефон відтворює певну дію.

З технічної точки зору, сенсорна панель - просто екран з сенсором. На нинішніх телефонах і дисплей і тачскрін зазвичай є одним об'єктом. Обід скла тачскрін має певної рамою, що буде відрізнятися відповідно до моделі комунікатора.

Деякі переваги сенсорного дисплея з touchscreen

  1. Перше на чому необхідно сфокусуватися - це підвищення актуального простору смартфона. Оскільки на одному склі і відображається інформація, і з його допомогою виробляється контроль над гаджетом.
  2. Зручність. Користуватися таким телефоном дуже комфортно. Наприклад, панель клавіш відкривається лише по команді користувача, а, припустимо, для ігор доступна повна площину дисплея.
  3. Оперативний відгук на запити користувача. Звичайно, швидкість відгуку на натиснення залежить від моделі пристрою. У більш дорогих смартфонів швидкість гранично висока.
  4. Будь-яка сприймає панелька висвітлюється при дотику. Так що нехай і при абсолютній ізоляції світла, користуватися таким смартфоном зручно і просто.

Зміна сенсорного екрану

Дисплей з сенсором - можливо деяка з найбільш значущих компонентів комунікатора. Тому будь-який виробник смартфонів прагнути зробити її не просто функціональної (яскравість, контрастність, оперативність відгуку на дотик), а й практичною. Різні дисплеї частково захищаються від зовнішніх впливів: падіння, ударів, проникнення рідини. Однак, на жаль, пошкодження скла і сенсора смартфона - ймовірно найбільш популярне явище серед різноманітних поломок.

Виникають випадки, в яких можна зробити лагодження екрану. Хоча, найчастіше, радять придбати новенький екран. Нерідко, при зміні дисплея змінюється і тачскрін, так як дані дві частини є єдиним об'єктом. Чи варто говорити, що ціна такої заміни буде вище? Ні. Навіть сам тачскрін стане коштувати цілком небагато. У будь-якій ситуації - краще купити новенький дисплей, ніж піддавати комунікатор можливості більшої поломки.

Підбір і покупка тачскрін

Багато хто знає, що для кожної модельки телефону продаються свої сенсори. Тому, до здійснення покупки переконайтеся в тому, що вибір ваш зупинився на відповідні того апарату деталі. Радять встановлювати тільки відповідні екрани і тачскрін. В крайньому випадку придбайте Хайт копальні - це дуже якісна копія. З дешевими дублікатами розумніше навіть не експериментувати.

Купити сенсор можна, як по дислокації в своєму місті, також і в інтернеті, з відправленням на поштовий філія або за адресою. Найчастіше, online придбання обійдеться дешевше. Монтаж краще надати професіоналам з сервісного відділу.

Сенсорний екран Bravis Next в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

часті питання

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Bravis Alpha Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Що таке тачскрін?
Чи варто говорити, що ціна такої заміни буде вище?