≻ Купити тачскрін для телефону Sony Ericsson Xperia arc LT15i, Xperia arc S LT18i, Xperia Arc X12 Black в Києві і Україні

  1. Навіщо потрібен сенсорний дисплей і яким чином пристрій функціонує Зараз практично будь-який сучасний...
  2. Зміна сенсорного екрану для Sony Ericsson Xperia arc
  3. Підбір і покупка сенсора для Sony Ericsson Xperia arc
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Навіщо потрібен сенсорний дисплей і яким чином пристрій функціонує

Зараз практично будь-який сучасний телефон є сенсорним. Все так звикли до такого типу смартфонів, що, іноді, зовсім не замислюються, як він діє. У реальності, телефон з сприймає екраном - це справжній фурор в техніці. Дійсно, нещодавно мобільник поділявся на 2 частини: дисплей і панель кнопок. Зараз, лицьова частина комунікатора монолітна, що істотно спрощує користування телефоном. Повне управління комунікатором знаходиться в єдиній частині - на екрані. Що просто і ефективно, до того ж виглядають нинішні телефони більш модно і естетично.

Безпосередньо поняття «сенсорний смартфон» передбачає собою управління пристроєм за допомогою натискання рукою на екран. Ця функція реалізована завдяки сенсору. Екран реагує на натискання пальця, і телефон відтворює зазначену команду.

З технічного погляду, сенсорна панель - це дисплей з сенсором. На нинішніх телефонах і екран і touch screen завжди є єдиним модулем. Ободок скла тачскрін має своєрідну рамою, яка стане відрізнятися відповідно моделі смартфона.

Деякі особливості сенсорного екрану з тачскріном

1. Головне на чому необхідно сфокусувати увагу - можливо підвищення корисного простору телефону. Тепер тільки на склі і виводиться інформація, і з його допомогою здійснюється управління гаджетом.

2. Зручність. Управляти сенсорним телефоном досить зручно. Наприклад, клавіатура викликається тільки по команді користувача, а, припустимо, для ігор доступна вся площа дисплея.

3. Швидке реагування на запити користувача. Природно, швидкість реакції на натискання буде залежати від модифікації пристрою. У більш дорогих смартфонів вона максимально висока.

4. Будь-яка сенсорна панелька підсвічується при натисканні. Так що навіть при абсолютному відсутності світла, управляти сенсорним телефоном зручно і просто.

Зміна сенсорного екрану для Sony Ericsson Xperia arc

Екран з сенсором - це деяка з найбільш важливих компонентів смартфона. Тому будь-який виробник смартфонів намагається зробити її не просто функціональної (яскравість, контраст, оперативність відгуку на дотик), а й практичною. Різні екрани частково захищені від зовнішніх впливів: падіння, ударів, проникнення рідини. Однак, на жаль, пошкодження скла і сенсора смартфона - це найбільш поширене подія в колі всіляких поломок.

Виникають ситуації, коли можна здійснити лагодження дисплея. Але, частіше за все, радять купити новий дисплей. Нерідко, при заміні дисплея змінюється і сенсор, так як дані 2 частини вважаються єдиним об'єктом. Чи варто нагадувати, що вартість такої заміни стане вище? Ні. Нехай і часом тачскрін стане коштувати досить доступно. При будь-яких умовах - краще купити новенький дисплей, ніж піддати смартфон ризику куди значною несправності.

Підбір і покупка сенсора для Sony Ericsson Xperia arc

Багато хто знає, що під кожну модель смартфона продаються свої тачскрін. Тому, до скоєння придбання упевніться в наступному: вибір зупинився на відповідні тому телефону запчастини. Рекомендують встановлювати тільки відповідні дисплеї і сенсори. На крайній випадок купіть hight copy - досить високоякісний дублікат. З дешевими дублікатами краще зовсім не працювати.

Купити тачскрін можливо, як за місцем у вашому районі, так і в мережі, з доставкою на пошту або на будинок. Як правило, online придбання обійдеться дешевше. Установку краще надати професіоналам з обслуговуючого відділу.

Сенсорний екран Sony Ericsson Xperia arc LT15i, Xperia arc S LT18i, Xperia Arc X12 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Sony Ericsson Xperia arc LT15i, Xperia arc S LT18i, Xperia Arc X12, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Можливий самовиво .

Чи варто нагадувати, що вартість такої заміни стане вище?