Рейтинг смартфонів з самим потужним акумулятором 2017
- Це важливо!
- DOOGEE BL5500 Lite
- OUKITEL K7 Power
- Ulefone Power 3s
- Blackview BV6800 Pro
- Highscreen Power Five Max 2
- Honor 8X Max
- AGM A9
- Ulefone Armor 6
- HUAWEI Mate 20X
- ASUS ZenFone 2 Max ZC550KL
- Highscreen Power Five Evo
- OUKITEL K6000 Pro
- Highscreen Pure Power
- Highscreen Power Five Pro
- Lenovo Vibe P1
- Acer Liquid Zest Plus
- OUKITEL K10000
- Samsung Galaxy A9 Pro
- Conquest S8
Найчастіше сучасні смартфони оснащуються батареєю, ємність якої становить 3000 мАг. Деяким користувачам цього мало, так як вони бажають згадувати про зарядному пристрої лише раз в два або навіть три дні. Саме для таких людей випускаються смартфони з потужним акумулятором, про яких і піде мова в сьогоднішній підбірці.
Це важливо!
Багато людей вважають, що висока ємність акумулятора говорить про рекордну тривалості автономної роботи. Але в світі смартфонів, що функціонують на Android, це не завжди так. На тривалість роботи від одного заряду впливають оптимізація операційної системи, технологія створення дисплея, тип встановленого процесора і багато інших чинників. Тому не завжди великий обсяг батареї гарантує відмінну автономність.
Пристроїв з неймовірно ємною батареєю існує дуже багато. У нашому топі містяться тільки ті з них, які мають непогані характеристиками. Також всі перераховані моделі збирають набагато більше позитивних відгуків, ніж негативних. Не потрібно вважати, що для створення рейтингу ми відібрали тільки смартфони з най-най ємним акумулятором - такі екземпляри часто дуже важкі, а їх характеристики швидко змушують задуматися про заміну девайса на якусь більш просунуту модель.
DOOGEE BL5500 Lite
- Ємність акумулятора 5500 мАг
- Товщина: 10,5 мм
- Вага: 180 г
Ціна: від 6 700 рублів.
В епоху серйозної конкуренції в світі смартфонів на полицях магазинів можна зустріти девайси з упором на одну або кількох складових з вельми бюджетною ціною. Серед всіх недорогих телефонів з ємною батареєю виділяється модель від бренду DOOGEE .
Смартфон вийшов не тільки ємним за акумулятора, але і володіє значним дисплеєм 6,19 дюймів з сучасним співвідношенням сторін 18: 9 , Дозвіл HD + і новомодним вирізом під камеру. Скло закрито Gorilla Glass, що підвищує його міцність. Корпус пристрою пластиковий, але виглядає приємно. На вибір є чорний, блакитний і золотий варіант виконання.
За начинку девайс не дуже вражає, позначається невисока ціна - MediaTek MT6739, 4 ядра по 1,3 ГГц, пам'ять - 2/16 Гб, є слот для карти пам'яті ємністю не більше 64 Гб. Задня камера подвійна - 13 + 8 Мп, виробник вказує, що модуль створений компанією Sony , А це гарантує гарну якість у своєму сегменті. Фронтальна - 5 Мп. Як захист апарат отримав дактилоскопічний сканер на задній панелі.
В цілому гаджет розрахований на повсякденну роботу без особливих навантажень, а також на комфортний перегляд фільмів.
переваги:
- Приємний зовнішній вигляд.
- Дактилоскопічна захист.
- Сучасна ОС - Android 8.1.
- Подвійний фотомодуль від Соні.
- Захисне скло Gorilla Glass.
- Кілька кольорів корпусу.
недоліки:
- Маленький обсяг внутрішнього накопичувача.
- Слот для пам'яті суміщений з цим картою.
- Дозвіл для подібної діагоналі могло бути більше.
- З урахуванням великої місткості АКБ пристрою не вистачає швидкої зарядки .
OUKITEL K7 Power
- Ємність акумулятора: 10000 мАг
- Товщина: 14,5 мм
- Вага: 303 г
Ціна: від 8 000 рублів.
У 2019 користувачі стали відвикати, що захищений телефон - це щось негарне і велике. K7 Power повністю це доводить. Девайс вийшов товстим і важким, що звичайно ж з величезної батареєю, але візуально виглядає цікаво. Як матеріал для задньої кришки використаний міцний пластик, текстурований під шкіру. Модель має міцну металеву рамку, яка вбереже пристрій при падінні на тверду поверхню. 6-дюймовий FView екран з роздільною здатністю HD + закритий склом Gorilla Glass. Верхня межа вийшла настільки маленькою, що практично непомітна. Задня сторона виглядає цікаво не тільки покриттям під шкіру, але і металевої матовою вставкою на якій розташувалася подвійна камера , Сканер пальця і спалах. В цілому виглядає девайс дуже приємно, чого не скажеш про внутрішню складової.
Раніше згадувалося, що гаджет отримав величезну батарею на 10000 мАг і швидку зарядку. Важливий момент - 1 година дає 40% ємності, щоб добрати інші 60% буде потрібно ще 2 години. Це досить багато, але автономність в даному випадку вимагає жертв. Не вражає у моделі продуктивність - MediaTek MT6750 з 8 ядрами по 1,5 ГГц і 2 Гб оперативної пам'яті. Все це дуже скромно для 2019 року. Девайс явно не підходить для ігор, а розрахований на прості повсякденні завдання.
Основний накопичувач - 16 Гб, є роз'єм для MicroSD, але замість другої сім карти. Задня камера подвійна - 13 + 2 Мп, але користувачі відзначають, що додатковий модуль фейковий, його реальний дозвіл 0,3 Мп, а наявність в девайсе чисто номінальне. Зате основний модуль в 13 Мп зроблений Sony, це не дає феноменальних результатів, але в умілих руках фотографії виходять досить непоганими для свого рівня. Фронтальний модуль - 5 Мп, нічого цікавого він собою не представляє.
переваги:
- Захист корпусу від ударів.
- Є швидка зарядка.
- Непогана камера.
- Приємний дизайн.
- Дактилоскопічна захист.
- ОС - Android 8.1.
недоліки:
- Допоміжний модуль камери - фейк.
- Старий роз'єм MicroUSB.
- Комбінований слот для пам'яті і сім.
- Слабка продуктивність.
Ulefone Power 3s
- Ємність акумулятора: 6350 мАг
- Товщина: 9,85 мм
- Вага: 210 г
Ціна: від 11 350 рублів.
Модель від компанії Ulefone є спрощеною версією старшого брата без приставки «s» в назві, але при цьому виглядає більш цікаво. Відносно дизайну - пристрій вийшов досить шаблонним. Строгий гаджет в темному виконанні оснащений FView дисплеєм 6 дюймів просто величезного розміру FHD + і двома фронтальними і основними камерами. На тильній стороні розташувався сканер відбитків пальця, крім того модель має функцію входу по обличчю.
Начинка смартфона представлена чіпсетом Helio P23 - не самий потужний варіант, але для більшості завдань вистачить. Оперативна пам'ять на відміну від старшої версії стала менше - 4 Гб. Основний накопичувач - 64 Гб. У більшості випадків цього достатньо, але замість однієї з сим карт при бажанні можна поставити microSD на 256 Гб. Модель отримала швидку зарядку і сучасний роз'єм Type-C. Операційна система - Android 8.1. Основна камера - 13 + 5 Мп, лицьова - 8 + 5 Мп.
З урахуванням вартості виробник зробив відмінну збірку, на яку практично нема за що скаржитися.
переваги:
- Хороша продуктивність.
- Відмінний дисплей.
- Подвійна камера спереду і ззаду.
- Сканування особи і відбитка пальців.
- Швидка зарядка.
- Захисне скло Gorilla Glass 4.
недоліки:
- Скромний непримітний дизайн.
- немає NFC .
Blackview BV6800 Pro
- Ємність акумулятора: 6580 мАг
- Товщина: 14,8 мм
- Вага: 170 г
Ціна: від 13 350 рублів.
Ненабагато дорожче за попередню модель вийшов повністю захищений девайс від Blackview . Виробник пропонує клієнтам смартфон з типово невбиваним зовнішнім виглядом, класом міцності MIL-STD-810G, а також повноцінну вологозахист по IP69. В силу цього пристрій вийшов важким і товстим.
Екран - 5,7 дюймів, FullView, FHD +. Для захисту використано скло Gorilla Glass 3. Основний модуль для фото - 16 + 16 Мп, лицьової - 8 Мп, підтримує сканування по обличчю. На зворотному боці розташований дактилоскопічний сканер. Продуктивність - MediaTek MT6570, пам'ять - 4/64 ГБ. Слот для розширення накопичувача суміщений. Приємним фактом є наявність швидкої і бездротової зарядки , А також підтримка NFC.
переваги:
- Повноцінний захист від ударів і води.
- Наявність NFС.
- Подвійна камера з хорошими можливостями.
- Розблокування по обличчю.
- Гідний запас пам'яті.
- Відмінне дозвіл дисплея.
- Швидка і бездротова зарядка.
недоліки:
- Чи не найцікавіший чіпсет.
- Велика вага і товщина.
Highscreen Power Five Max 2
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 9,5 мм
- Вага: 220 г
Ціна: від 13 990 рублів.
Модель, яка стала логічним продовженням пристрої минулого року - Highscreen Power Five Max з рядом змінених параметрів. Девайс отримав сучасний зовнішній вигляд з витягнутим дисплеєм без вирізу діагоналлю 5,99 дюймів і високою роздільною здатністю FHD +. Як і будь-який сучасний смартфон пристрій має металеві рамки, а ось задня кришка досить цікава. Матеріал - пластик, але по тактильним відчуттям і зовнішнім виглядом він великий за все нагадує оксамит. Наскільки це практично судити складно, але як мінімум незвично. Ззаду розташувалася подвійна камера - 16 + 8 Мп, а також сканер відбитків пальців . Випускається телефон в чорному, блакитному і коричневому кольорі.
Серцем апарату став процесор Helio P23 з гідною продуктивністю для будь-яких завдань. На вибір покупців є два варіанти пам'яті - 3/32 Гб і 4/64 Гб. Слот для розширення основного накопичувача суміщений з сім картами. Акумулятор за рахунок швидкої зарядки набирає повну ємність за 2,5 години, що досить непогано. Додатково компанія пропонує скористатися бездротовою зарядкою Qi. Аксесуари для неї доведеться докуповувати окремо. Модель підтримує NFC, 2,5 і 5 ГГц Wi-Fi. Лицьова камера - 8 Мп. Для шанувальників музики в телефоні є підтримка aptX і LDAC, що на виході формує відмінне звучання в навушниках.
переваги:
- Цікавий матеріал корпусу і кольору.
- Якісний дисплей.
- Швидка і бездротова зарядка.
- Вибір модифікацій пам'яті.
- Хороший чіпсет.
- Відмінна селф-камера.
- Підтримка NFC.
- Якісне звучання в навушниках.
недоліки:
- Старий роз'єм microUSB.
- Посередню якість основної камери.
- Ємний акумулятор по автономності показує результати порівнянні з моделями 4000 мАг.
Honor 8X Max
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 8,13 мм
- Вага: 210 г
Ціна: від 17 500 рублів.
Досить неоднозначне пристрій випустила компанія Honor . Модель вийшла цікавою в одних моментах і вкрай нелогічною в інших. В першу чергу слід відзначити величезну діагональ 7,12 дюймів з високою роздільною здатністю FHD + і каплевидним вирізом під камеру. Телефон розрахований на використання декількох додатків одночасно і перегляд фільмів. Обидві функції працюють відмінно. На додаток до хорошого екрану для перегляду фільмів компанія поставила два динаміка - зверху і знизу, а також забезпечила все це підтримкою Dolby Atmos. Для кіноманів гаджет вийшов ідеальним.
Якщо ж зазирнути під кришку, то тут виникають питання. чіпсет встановлений Snapdragon 660 , Він далеко не новий, але все ще актуальний. Втім, непідготовлені покупці можуть наштовхнутися на версію з Snapdragon 636. Тут вже все не так здорово. Пам'ять - 4/64 Гб і 4/128 Гб, є окремий слот для microSD за що компанії слід висловити подяку. А ось що викликає подив - відсутність NFC і підтримки Wi-Fi 5 ГГц. Якщо NFC пробачити ще можна - критерії за якими китайські фірми встановлюють чи ні даний модуль зрозумілі лише їм, але чим інженерам Honor не догодив більш швидкісний і менш завантажений діапазон Wi-Fi зовсім не зрозуміло.
Основна камера - 16 + 2 Мп з підтримкою HDR і численними режимами. Фронтальна - 8 Мп. Обидві матриці знімають добре для свого рівня. Захист забезпечена сканером відбитку пальців.
переваги:
- Величезний красивий дисплей з великою роздільною здатністю.
- Можливість користуватися двома програмами одночасно.
- Якісний звук з підтримкою Dolby Atmos.
- Швидка зарядка.
- Непогана продуктивність.
- Виділений слот для пам'яті.
недоліки:
- Смартфон дуже великий, ляже далеко не в кожну руку.
- Немає NFC.
- Ні Wi-Fi 5 ГГц.
AGM A9
- Ємність акумулятора 5400 мАг
- Товщина: 12,6 мм
- Вага: 216 г
Ціна: від 25 000 рублів.
Основна фішка A9 від AGM - повноцінний захист від будь-яких загроз в самому звичайному скромному корпусі. Єдине, що видає неубиваемость смартфона - це невеликі гумові вставки по кутах корпусу. В іншому телефон виглядає зазвичай. Друга особливість - звук. Він представлений 4 динаміками над якими попрацювала компанія JBL. Девайс видає 103 дБ і цілком може замінити невелику бездротову колонку. Крім перерахованого вище пристрій одержав якісний FView дисплей 5,99 дюймів з FHD + дозволом. До переваг можна віднести швидку зарядку і чіп NFC. В іншому смартфон не найкрутіший - Snapdragon 450, 3/32 Гб або 4/64 Гб пам'яті, слот для розширення суміщений. Основна камера одинарна - 12 Мп, фронтальна - 16 Мп.
З урахуванням цінника гаджет вийшов не найцікавішим. Він підійде тим, хто потребує захищеному пристрої з хорошою батареєю і громадянської зовнішністю, при цьому високі вимоги до апаратної складової користувач не пред'являє.
переваги:
- Високий клас захисту.
- Класична зовнішність.
- Швидка зарядка.
- Наявність NFC.
- Гучний звук.
- Якісний дисплей.
недоліки:
- Несучасні одинарні камери.
- Слабкий процесор.
Ulefone Armor 6
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 13,3 мм
- Вага: 267,5 г
Ціна: від 22 500 рублів.
Ті користувачі, які потребують не вбивається смартфоні і при цьому їм є діло до того, що встановлено під кришкою можуть придивитися до новинки від Ulefone. Візуально смартфон повністю виправдовує своє позиціонування - він великий, зі вставками для гасіння ударів і всіма необхідними атрибутами. Дисплей - 6,2 дюйма, IPS, 18: 9, FHD +.
Усередині пристрою користувачі знайдуть чіпсет Helio P60, який здатний видати ігрову продуктивність і багатозадачність на пару з 6 Гб оперативної пам'яті. Накопичувач - 128 Гб, завдяки такому обсягу цілком можна пробачити комбінований слот. Девайс отримав подвійну камеру - 16 + 8 Мп з оптичною стабілізацією. Фронтальний модуль - 8 Мп. Розблокування смартфона здійснюється дактилоскопічний сканером. Є підтримка Wi-Fi ac, а також NFC чіп.
переваги:
- Якісний дисплей.
- Відмінна продуктивність.
- Якісна робота камер.
- Є NFC.
- Швидка і бездротова зарядка.
- Захист від ударів, води і пилу.
недоліки:
- Відсутні з урахуванням позиціонування.
HUAWEI Mate 20X
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 8,15 мм
- Вага: 232 г
Ціна: від 46 990 рублів.
Звичайно ж найкращим пристроєм рейтингу стала новинка від Huawei . Традиційно флагман зібрав всі кращі напрацювання компанії. Дисплей - 7,2 дюйма, FHD +, 18: 9, матриця OLED, схожий на краплю виріз, підтримка стилуса (продається окремо). Основна камера потрійна - 40 + 20 + 8 Мп з усім необхідним - лазерна фокусування, оптична стабілізація, оптичне наближення та інші навороти. Фронтальний модуль - 24 Мп. Всі камери підтримують HDR.
Девайс отримав новий власний чіпсет компанії - Kirin 980 у якого є всі шанси якщо не обігнати, то хоча б наблизитися до топового рішенням Qualcomm - Snapdragon 855. Крім цього, користувачеві пропонують високошвидкісну пам'ять - 6/8 Гб і 128/256 Гб. Є підтримка NFC, Wi-Fi ac, A2DP, aptX HD, Dolby Atmos. Модель отримала дактилоскопічний сканер і розблокування по обличчю. Батарея підтримує швидку зарядку. Операційна система - Android 9.0 .
переваги:
- Величезний красивий дисплей з високою роздільною здатністю.
- Відмінний дизайн.
- Топовий процесор.
- Великий обсяг високошвидкісної пам'яті.
- Вологозахист.
- Всі сучасні бездротові інтерфейси.
- Швидка зарядка.
- Потужні камери спереду і ззаду.
недоліки:
- Немає підтримки бездротової зарядки, що для багатьох не принципово.
Виключено з добірки
ASUS ZenFone 2 Max ZC550KL
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 10,55 мм
- Вага: 202 г
Ціна: від 15 990 руб.
Вельми надійний смартфон з потужною батареєю. Судячи з відгуків, рідкісна людина звертається в сервісний центр, щоб відремонтувати цей апарат. Однак у деяких екземплярів все ж зустрічаються проблеми, які полягають у поганій роботі бездротових модулів. Що стосується характеристик пристрою, то вони включають в себе 5,5-дюймовий HD-екран, 13-мегапіксельну камеру, восьміядерний процесор від Qualcomm і 3 Гб оперативної пам'яті.
переваги
- Камера має лазерним автофокусом;
- Велике число бездротових модулів;
- Потужні комплектуючі;
- У комплекті поставляються навушники і OTG-кабель ;
- Наявність слота для карти пам'яті;
- Присутність захисного скла Gorilla Glass 4.
недоліки
- Певні проблеми у деяких екземплярів;
- Дозвіл екрану могло б бути і вище;
- Сенсорні кнопки не підсвічуються.
Highscreen Power Five Evo
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 9,6 мм
- Вага: 168 г
Ціна: від 10 990 руб.
Власникам російського бренду Highscreen вдалося поєднати непоєднуване. Їх смартфон з хорошою батареєю важить менше багатьох флагманів, які мають приблизно вдвічі менше ємним акумулятором! При цьому виробник не став економити на комплектуючих - телефон має 13-мегапіксельною камерою, восьмиядерна процесором від MediaTek і двома гігабайтами оперативної пам'яті. Є тут і підтримка LTE. Ну а IPS-дисплей має HD-дозволом, що при 5-дюймової діагоналі є непоганим параметром.
переваги
- Якісні основна і фронтальна камери;
- Невелика вага;
- Потужний процесор;
- Нормальний запас пам'яті;
- Підтримка карти пам'яті microSD;
- Велике число бездротових модулів.
недоліки
- Деяким людям дозвіл екрана здасться невисоким;
- Чи не краще програмне забезпечення.
OUKITEL K6000 Pro
- Ємність акумулятора: 6000 мАг
- Товщина: 9,7 мм
- Вага: 214 г
Ціна: від 11 990 руб.
Дуже важкий смартфон, навіть якщо порівнювати його з напханими під зав'язку потужними комплектуючими флагманами. Пояснюється це наявністю тут надзвичайно ємною батареї. Теоретично ви спокійно можете використовувати дану модель в якості портативного акумулятора - настільки багато тут енергії. А ще девайс здатний похвалитися операційною системою Android 6.0. Дивно, що при своїх характеристиках пристрій коштує дуже невеликих грошей.
переваги
- Практично максимальна ємність батареї;
- Роздільна здатність дисплея - Full HD;
- Свіжа версія операційної системи;
- Велике число бездротових модулів;
- Потужні комплектуючі;
- Наявність слота для карти пам'яті;
- Підтримка технології швидкої зарядки.
недоліки
- Дуже важкий;
- Інтерфейс переведений на російську мову в повному обсязі;
- Камера знімає не кращим чином.
Highscreen Pure Power
- Ємність акумулятора: 8000 мАг
- Товщина: 15,5 мм
- Вага: 239 г
Ціна: від 7 490 руб.
Если ви бажаєте прідбаті девайс з потужного акумулятором по дуже нізькій вартості, то обов'язково зверніть увагу на Highscreen Pure Power. Творці цього смартфона впровадили в своє творіння таку батарею, яку не отримують навіть 10-дюймові планшети! Але це серйозно позначилося на габаритах пристрою - це чи не найтовстіша модель в асортименті даного виробника. Також творцям прийшло пожертвувати комплектуючими, які вийшли досить слабкими.
Преимущества
- Рекордна ємність батареї;
- Наявність слота для карти пам'яті;
- Порівняно непоганий процесор MediaTek MT6580;
- Низька ВАРТІСТЬ.
Недоліки
- Дуже великі товщина і вага;
- Погані камери;
- Незначний обсяг пам'яті;
- Середній за сучасними мірками дисплей;
- Повна підзарядка триває 6 годин.
Highscreen Power Five Pro
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 10 мм
- Вага: 176 г
Ціна: від 13 490 руб.
На тлі деяких інших смартфонів під російським брендом Highscreen Power Five Pro вийшов досить тонким і легким. А ще в його розпорядженні є 8-мегапіксельна камера, 2 Гб оперативної пам'яті і чотирьохядерний процесор MediaTek MT6735. Але найбільше апарат радує дисплеєм, виконаним за технологією AMOLED і володіє здатністю 720 x 1280 точок. Саме завдяки йому телефон працює від одного заряду кілька днів. Після такого ти відразу забуваєш про відносно високу вартість девайса.
Преимущества
- Адекватні габарити і маса;
- Якісний AMOLED-дисплей;
- Велике число бездротових модулів;
- Пристойний обсяг пам'яті;
- Щодо непоганий чіпсет;
- Наявність слота для картки microSD;
- Навушники, чохол і OTG-кабель в комплекті;
- Чи не найгірша камера.
Недоліки
- Вартість - не найнижча;
- Досить сильно гріється;
- Не дуже хороші динамік і мікрофон.
Lenovo Vibe P1
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 9,9 мм
- Вага: 189 г
Ціна: від 13 600 руб.
Смартфон від перевіреного часом китайського бренду. Купуючи його, ви будете впевнені в тому, що операційна система Android 5.1 буде повністю локалізованої. Не дочекаєтесь ви і серйозних пригальмовувань. А ще апарат підтримує російські LTE-мережі, надаючи високошвидкісний доступ до глобальної павутини. У плані інших характеристик тут теж все в порядку - вони включають в себе 13-мегапіксельну камеру, 2 Гб оперативної пам'яті і дисплей з роздільною здатністю Full HD.
Преимущества
- Велика кількість бездротових модулів;
- Чи не найбільші габарити і маса;
- Непоганий екран;
- Восьміядерний процесор від Qualcomm;
- Пристойний обсяг пам'яті;
- Наявність слота для картки microSD;
- Присутній сканер відбитків пальців.
Недоліки
- Не дуже низька вартість;
- Камера знімає не дуже добре.
Acer Liquid Zest Plus
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 9,75 мм
- Вага: 175 г
Ціна: від 13 800 руб.
Один з небагатьох смартфонів, який має підтримку стандарту LTE-A. Це говорить не просто про високу, а про дуже високій швидкості передачі даних. Також до складу пристрою увійшли 2 Гб оперативної пам'яті, HD-дисплей і 13-мегапіксельна камера. Як процесор тут використовується чотирьохядерний MediaTek MT6735. Що важливо, функціонує девайс за допомогою Android 6.0.
Преимущества
- Камера доповнена лазерним автофокусом;
- Безліч бездротових модулів;
- Досить потужні комплектуючі;
- Свіжа версія операційної системи;
- Присутній слот для картки microSD;
- Відносно невеликі розміри і маса.
Недоліки
- Чи не найнижча вартість;
- Незвичні кнопки «меню» і «додому».
OUKITEL K10000
- Ємність акумулятора: 10000 мАг
- Товщина: 13,8 мм
- Вага: 285 г
Ціна: від 12 990 руб.
Смартфон з самим потужним акумулятором - його ємність досягає вражаючих 10000 мАг! У зв'язку з цим девайс вийшов важче деяких планшетних комп'ютерів. Функціонує цей апарат за допомогою Android 5.1 - оновлення до свіжої версії операційної системи не передбачається. Передавати дані можна за допомогою LTE-мереж. Дозвіл 5,5-дюймового екрану становить 720 x 1280 крапок. Основна камера є 13-мегапіксельною, але її якість далеко від ідеалу.
Преимущества
- Максимальна місткість батареї;
- Можна використовувати в якості портативного акумулятора;
- Досить потужні комплектуючі;
- Присутній слот для карти пам'яті;
- Підтримка LTE.
Недоліки
- Деякі екземпляри мають шлюб;
- Камера могла б знімати краще;
- Дуже сильно нагрівається в момент заряджання;
- Час роботи все ж не рекордний.
Samsung Galaxy A9 Pro
- Ємність акумулятора: 5000 мАг
- Товщина: 7,9 мм
- Вага: 210 г
Ціна: від 32 590 руб.
У цьому смартфоні втілилися всі мрії деяких споживачів. Пристрій має металевим корпусом, а товщина не перевищує аналогічний показник будь-якого середньостатистичного смартфона. Лише 210-грамовий вага дозволяє зробити висновок про наявність всередині ємною батареї. Також до складу девайса входять дуже хороша камера, 4 Гб оперативної пам'яті, LTE-модуль і 6-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD. В якості операційної системи тут використовується Android 6.0. Оптимізація така, що від одного заряду апарат здатний працювати чи не тиждень! В цьому плані смартфон перевершує всіх конкурентів з більш ємним акумулятором.
Преимущества
- Екран створений за технологією Super AMOLED;
- Відмінна основна камера;
- «Фронталки» має роздільну здатність 8 Мп;
- В наявності всі сучасні бездротові модулі;
- Є слот для карти пам'яті;
- Дуже потужні комплектуючі;
- Присутній сканер відбитків пальців;
- Дуже невелика товщина.
Недоліки
- Відсутність гіроскопа;
- Дуже висока вартість;
- Скло робить апарат слизьким.
Conquest S8
- Ємність акумулятора: 6000 мАг
- Товщина: 18 мм
- Вага: 308 г
Ціна: від 34 900 руб.
Це справжній монстр, що володіє агресивним зовнішнім виглядом. Він відразу дає зрозуміти, що його корпус захищений від попадання всередину води і пилу. Також смартфон Conquest S8 успішно витримує падіння на тверду поверхню і інші стресові перевантаження. Пристрій володіє 5-дюймовим екраном з HD-дозволом. Дисплей займає далеко не всю частину лицьової панелі - ще тут присутні сенсорні клавіші і гумові накладки. Великі розміри пристрою дозволили творцям розмістити всередині акумулятор ємністю 6000 мАг. Все це зробило девайс надзвичайно важким, але багато покупців прощають даний недолік.
Преимущества
- Ударостійкий і водозахищений корпус;
- Непоганий дисплей;
- Велике число бездротових модулів;
- Щодо потужні комплектуючі;
- В наявності слот для карти пам'яті;
- Вбудована рація 400-470 МГц потужністю 1 Ватт (підключається зовнішня антена).
Недоліки
- Дуже висока вартість;
- Великі габарити і маса.