Mobile-review.com Огляд смартфона Honor 7C
- зміст Технічні характеристики Комплект поставки позиціонування Дизайн, розміри, керуючі елементи...
- Дизайн, розміри, керуючі елементи
- дисплей
- Час роботи
- комунікаційні можливості
- камери
- Пам'ять, чіпсет і продуктивність
- Мультимедіа
- враження
- Посилання по темі
зміст - Технічні характеристики
- Комплект поставки
- позиціонування
- Дизайн, розміри, керуючі елементи
- дисплей
- Час роботи
- комунікаційні можливості
- камери
- Пам'ять, чіпсет і продуктивність
- Мультимедіа
- враження
Технічні характеристики Розміри і вага 152,4 x 73 x 8,05 мм, 152 грами Матеріали корпусу Скло, пластик Дисплей 5.7 дюйма, 720х1440 пікселів (HD +), IPS LCD, співвідношення сторін 18: 9; яскравість 370 кд / м2 і контрастність 1230: 1 Операційна система Google Android 8.0, фірмова оболонка EMUI 8 Платформа Qualcomm MSM8937, 8 ядер Cortex-A53, частота до 1.4 ГГц; графіка Adreno 505 Пам'ять 3 ГБ ОЗУ, 32 Гб вбудованої пам'яті, карта пам'яті microSD до 256 ГБ Бездротові інтерфейси Wi-Fi a / b / g / n 2.4 ГГц, Bluetooth 4.2 (A2DP, HFP, HSP) Мережа 2G: 850/900 / 1800/1900 МГц
3G: 900/2100
4G CAT 4 (band 1/3/5/7/8/20)
Дві SIM-карти Навігація GPS, ГЛОНАСС Датчики і роз'єми Освітлення / наближення, microUSB Основна камера 13 + 2 МП, f / 2.2, 26 мм фокусна відстань Фронтальна камера 8 МП, f / 2.0, 24 мм фокусна відстань Акумулятор Li-Ion 3000 мАг , мережевий адаптер 5В / 1,5 Колір Чорний, золотий і синій
Комплект поставки
- смартфон
- Мережевий адаптер
- USB-кабель
- Скріпка для лотка SIM-карт і карти пам'яті microSD
- Плівка на екран
- Коротка інструкція
- Гарантійний талон
позиціонування
Суббренд компанії Huawei представив цікавий з точки зору ціни і технічних характеристик смартфон Honor 7C. Не знаю, як вже там представники компанії, але я вже почав плутатися в цих моделях: Honor 7А, Honor 7С, Huawei Y9, Honor 7A Pro, Honor 6C Pro, Huawei P Smart, Honor 7C Pro. Всі ці апарати схожі, як дві краплі води, мають плюс-мінус схожі параметри і коштують до 15 000 рублів.
Смартфон Honor 7C має чітке позиціонування: надавати можливість користування безконтактної оплатою за допомогою вбудованого чіпа NFC і при цьому не втрачати і інші важливі сучасні фішки: Google Android 8, витягнутий екран, подвійну камеру, розблокування особою і сканером відбитків пальців. Крім того, варто зауважити, що в 7С є не тільки два слота для SIM-карт, але і окремий роз'єм під карту пам'яті microSD об'ємом до 256 ГБ!
Мені здається, з огляду на можливості телефону і вартість в 11 000 рублів, Honor 7C може стати бестселером в своєму ціновому діапазоні.
Дизайн, розміри, керуючі елементи
Вище я вже писав, що останні покоління бюджетних телефонів Honor і Huawei дуже схожі зовні: це витягнута конструкція корпусу, згладжені куточки, оформлення камер, розташованих горизонтально на зворотному боці, положення сканерів відбитків пальців і елементів. Так, звичайно, є невеликі візуальні відмінності типу декоративних смужок біля об'єктивів і в нижній частині у Honor 7A Pro, але в цілому відрізнити один від іншого проблематично.
Зворотний бік Honor 7C виконана з напівглянсова пластика синього кольору (існують версії чорного і золотого кольорів), рамка по периметру також пластикова, але глянсова, дисплей має невеликі 2.5D заокруглення.
Габарити телефону звичайні - 152x73x8 мм, в руці лежить комфортно за рахунок адекватної ширини, хоча пару міліметрів мінус - і було б чудово. Матеріал немазкий, але з часом пластик буде стиратися. На екран нанесено олеофобним покриття, але воно настільки низької якості, що можна сказати, що його немає.
Із збіркою все відмінно: ні люфтів, ні скрипів, тильна панель не прогинається до акумулятора, що дуже добре, враховуючи пластиковий корпус.
На фронтальній панелі присутні індикатор пропущених подій (маленький, але видно під різними кутами), датчики, камера і спалах для неї, динамік. Він гучний, звук приємний, тембр зміщений ближче до середніх частотах.
На нижньому торці - основний мікрофон, microUSB і динамік гучного зв'язку. Праворуч - кнопка харчування і гойдалка гучності (натиснення тверде, хід середній); зліва - два слота під SIM-карти формату micro і окремий роз'єм під microSD. На сьогоднішній день подібне розташування - рідкість.
Верхній торець - 3.5 мм аудіовихід на навушники, зворотна сторона - додатковий мікрофон для шумозаглушення, два об'єктива, спалах і сканер відбитків пальців.
Honor 7C і Honor 10
До змісту >>>
дисплей
Тепер і в недорогих смартфонах можна зустріти витягнуті екрани із співвідношенням сторін 18: 9. Звичайно ж, Honor 7C не виняток. Діагональ дисплея становить 5.7 дюйма, дозвіл HD +, тобто 720х1440 пікселів, щільність 282 пікселя на дюйм, матриця виконана за технологією IPS LCD і c застосуванням GFF (Glass-to-Film-to-Film full lamination).
Тест екрану Яскравість білого кольору 370 кд / м2 Яскравість чорного кольору 0,3 кд / м2 Контрастність 1230: 1 Графік яскравості Перевищує значення референсу Гамма Різко змінюється від 2.1 до 1.8 Графік квітів Синього кольору дуже багато, червоний в нестачі Температура Майже ідеальна Трикутник sRGB Трохи перевищує в зеленій і фіолетовою областях Сірий колір Ненатуральний
Кути огляду невеликі, під нахилами дисплей Фіолет з інвертуванням квітів і желтит. На світлі майже не вицвітає.
В налаштуваннях присутні параметри «захисту зору», температури, вибору дозволу екрану і установки яскравості підсвічування (авто або вручну).
До змісту >>>
Час роботи
У бюджетних смартфонах не варто розраховувати на ємні акумулятори, тому в Honor 7С батарейка тільки на 3000 мАг - типове значення більшості портативних пристроїв. Акумулятор незнімний.
Смартфон «живе» до вечора при невеликому навантаженні, тобто з 9.00 до 21.00 при 3.5 години світіння екрана. Близько 90% смартфонів з батарейкою 3000 мАг і IPS поводяться саме так. Відео Honor 7C програє 7 годині 30 хвилин (HD, на максимальній яскравості), гри розряджають телефон за 4 години.
У комплекті йде мережевий адаптер (не швидше зарядка) 5В / 1.5А. Акумулятор отримує харчування до 100% за 2.5 години.
До змісту >>>
комунікаційні можливості
У цьому розділі вам потрібно знати, що телефон працює з двома SIM-картами формату micro, обидва слота підтримують 4G LTE (band 1/3/7/8/20).
Основна перевага моделі Honor 7C - підтримка чіпа NFC! Так, він без Mifare Classic / Ultralight, але за допомогою телефону можна легко оплачувати покупки на касах. Я настільки звик до Apple / Android Pay, що вже не розумію, навіщо люди тягають з собою банківські картки і вже тим більше паперові гроші. Телефон завжди з тобою, а значить, не варто турбуватися про те, що можеш забути карти або готівку.
Є Wi-Fi a / g / n з одним діапазоном, Bluetooth версії 4.2. Є GPS і ГЛОНАСС. До речі, система позиціонування працює відмінно: холодний старт моментальний, апарат бачить до 20 супутників, точність від 3-х метрів!
До змісту >>>
камери
У цьому телефоні встановлені дві справжні основні камери. Чому я кажу «справжні»? Тому що дуже часто виробники використовують фейковий модулі тільки заради того, щоб справити враження на потенційного користувача.
Головний модуль тут на 13 МП (f / 2.2, фокусна відстань 26 мм), додатковий на 2 МП. Насправді, абсолютно все одно, скільки буде мегапікселів у «допмодуля», так як важливо лише визначення відстані до об'єкта, щоб відокремити цей самий об'єкт від основного фону і далі розмити задній план для отримання ефекту боке.
У більш дорогих смартфонах компанії Huawei другий сенсор задіяний в якості монохромного модуля. Він служить для збільшення динамічного діапазону - типу HDR без склеювання декількох кадрів, якщо говорити простими словами.
Днем фотографії на Honor 7C виходять дуже навіть непоганими: точний баланс білого, відносно широкий ДД, яскраві кольори, гарна різкість по всьому полю кадру, мінімальна кількість артефактів. При зниженні рівня освітлення падає і якість, що природно, з огляду на невисоку вартість смартфона. Вночі кадри перетворюються в піксельну кашку.
Ефект боке працює нормально, не краще і не гірше, ніж у інших пристроїв до 20 000 рублів. При перемиканні в режим «Діафрагма» картинка трохи наближається, створюючи ілюзію дворазового збільшення.
Фронтальна камера на подив робить відмінної якості кадри з широким кутом огляду. В налаштуваннях можна застосувати різні ефекти бьютіфікаціі.
Відеозйомка відбувається в дозволі до FullHD 30 к / с. Причому цифрове масштабування мені дуже сподобалося: якість різко не знижується. Звук стерео, якість середня (сильне стиснення і агресивний шумодав). «Фронталки» пише відмінної якості ролики в дозволі FullHD 30 к / с.
Разом: непогана камера для зйомки в нормальних умовах освітлення, відмінна фронтальна камера, гарна якість відео, звук середній.
Інтерфейс типовий для пристроїв компанії Huawei. Свайп зліва направо відкриває додаткові настройки, справа наліво - основні настройки, вгорі - кнопка перемикання камер. Швидкий запуск камер і створення знімка менше 2-х секунд - подвійне натискання кнопки регулювання гучності (зменшення).
приклади фотографій
До змісту >>>
Пам'ять, чіпсет і продуктивність
У цьому смартфоні ви знайдете 3 ГБ оперативної пам'яті і 32 ГБ вбудованої пам'яті. Це похвально, цілком можна було очікувати комбінації 2/32 ГБ або 3/16 ГБ. Упевнений, що невибагливим користувачам 32 ГБ цілком вистачить не тільки на перших порах.
Швидкість ОЗУ - 2483 МБ / с - вкрай низьке значення! Швидкість читання / запису Flash-пам'яті - 80 / 40Мб / с. Ну, тепер зрозуміло, на чому компанія Huawei вирішила економити ...
Як процесор, як не дивно, використовується Qualcomm Snapdragon 430 (MSM8937): 8 ядер Cortex-A53, частота до 1.4 ГГц; графіка Adreno 505. Як правило, в подібних смартфонах встановлені чіпи компанії MediaTek.
Апарат Honor 7C поводиться щодо бадьоро, але як тільки телефон навантажується будь-якими програмами, то ця бадьорість тут же випаровується. Тому, в цілому, можу сказати так: 7С не самий плавний і спритний телефон. Швидше за все, у цьому винна вкрай повільна пам'ять.
Ігри йдуть всі, але виключно на низьких налаштуваннях, довго завантажуються.
У тесті Antutu апарат 7C набирає під 60 000 балів.
В якості операційної системи - Google Android версії 8.0, і плюс зверху «натягнута» оболонка EMUI 8.0. Якихось специфічних особливостей серед програмного забезпечення немає - все в рамках бюджетних пристроїв компанії Huawei.
До змісту >>>
Мультимедіа
У Huawei 7С використовується один динамік для виведення гучного зв'язку і рингтонів. Динамік дуже гучний, звучить чисто, без перевантаження.
Пристрій підтримує такі формати: MP3, OGG, AAC, FLAC, MP4 і WAV.
Для тесту звуку в навушниках запросив своїх вірних товаришів: Meizu Flow і Bose QC35. Перші демонструють приємні середні і високі частоти, низькі легко додаються еквалайзером. Другі - гучність трохи нижче, баси трохи глибше, середні і високі необхідно виставляти еквалайзером. В цілому, звук мені сподобався: головне, що він не плоский, а зручний, настроюється EQ є в настройках музичного плеєра.
Пристрій підтримує такі формати: MP3, OGG, AAC, FLAC, MP4 і WAV. Радіо присутній.
враження
Думаю, ні в кого не залишилося сумнівів, що Honor 7C - один з кращих в своєму ціновому діапазоні. В першу чергу, він виділяється наявністю чіпа NFC. Зазвичай він встановлюється в більш дорогі моделі. У другу - дві камери з ефектом боке. У третю - екран із співвідношенням 18: 9.
Звичайно, приємним бонусом будуть Google Android 8, фронтальна спалах, достатня кількість пам'яті для бюджетного пристрою.
На жаль, є один неприємний момент: повільні ОЗУ і Flash-пам'ять. Через це враження від пристрою зовсім небагато, але псується.
Конкуренти (3/32 ГБ, NFC):
- Motorola Moto G5s . Ціна - від 10 000 рублів. Плюси: FullHD екран, камера на 16 МП (одна), пам'ять 3/32 ГБ. Мінус - одна камера
- Sony Xperia L2 . Ціна - від 11 000 рублів. Плюс - акумулятор на 3300 мАг. Мінуси: слабкий процесор MediaTek, одна камера, Android 7
- Nokia 6 . Ціна - від 12 500 рублів. Плюс - FullHD екран, мінуси - одна камера і Android 7.
- Huawei P Smart . Ціна - 14 000 рублів. Висока роздільна здатність екрану, 3/32 ГБ, дві камери, NFC, Android 8. Якщо у вас є додаткові 3 000 рублів, то краще взяти цю модель замість Honor 7C.
Є ще варіанти пошукати Huawei P10 Lite, Honor 8 lite і HTC U Play.
У будь-якому випадку для тих, хто шукає недорогий мікс до 11 000 рублів з усіма сучасними функціями, Honor 7C є найкращим варіантом.
До змісту >>>
Посилання по темі
Поділитися:
Ми в соціальних мережах:
Є, що додати ?! Пишіть ... [email protected]
Чому я кажу «справжні»?