ᐈ Купити екран Microsoft Lumia 430 Dual Sim RM-тисяча дев'яносто дев'ять в Україні і Києві

  1. Характерні риси екрану для стільникового телефону
  2. Рекомендації з безпеки
  3. Гарантія виробника

Дисплей для телефону Microsoft (Nokia) Lumia 430

Екран для мобільного пристрою необхідний для відмінного вистави прийнятих і містяться даних, а ще, для роботи з смартфоном, значить, досить важливо, щоб він знаходився в цілості й схоронності. Буває, що, через свою крихкість, екранна частина деформується і частково або повністю виходить з ладу. Подібне відбувається, найчастіше, зважаючи на різні мимовільних впливів, наприклад, ударів, кидків стільникового пристрою, проникнення під екран будь-якої вологи.

Характерні риси екрану для стільникового телефону

Тому що, за допомогою компактного і високопродуктивного смартфона, оснащеного досить об'ємним і блискучим екраном, запросто вирішуються різноманітні проблеми, то, псування даної важливу деталь є значною труднощами. Поламаний дисплейний модуль нереально відремонтувати, екран можна лише поміняти. Варто зазначити, що тільки оригінальний дисплей, або його абсолютна копія, виготовлена ​​з дорогих матеріалів, зможе збільшити термін експлуатації апарату.

Рекомендації з безпеки

Якщо Ви бажаєте, щоб дисплей мобільного телефону залишався в нормальному стані, слід подбати про безпеку модуля. Для чого існують зручні спеціальні атрибути - чохли, зроблені з самих різних фактур, наприклад:

  • чохли з силікону;
  • чохли зі штучної або органічною шкіри;
  • тканинні чохли;
  • футляри з поліуретану.

Крім іншого, уберегтися від появи рисок і потертостей, і також, дрібних відколів на дисплеї можуть допомогти захисні Ультраміцне скельця, вони прикріплюються на площину екрану, або ледь видимі плівочки на дисплей.

Якщо апарат опинився у воді, то його потрібно звідти витягти і відключити, щоб не сталося небажане замикання. Якщо рідина все ж проникла під дисплей, зображення буде відсутній або істотно спотворюватися. Крім цього, використання апарату стане неможливим після сильного наголоси по екрану або падіння мобільного пристрою. Для відновлення функціональності потрібно заміна пошкодженої частини.

Гарантія виробника

Справжні екрани поставляються на базу компанії іменного з оптового складу виробника, і проходять багатоступеневу перевірку, що дає можливість гарантувати високу якість запасних частин, що ми реалізуємо нашим покупцям.

Щоб відремонтований стільниковий апарат довго ще радував його неперевершеними технічними опціями і естетичними властивостями, новий, краще, оригінальний дисплей зобов'язаний бути монтований гранично ввічливо в спеціальних умовах майстерні сервісного центру.

Часті питання.

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея Microsoft (Nokia) Lumia 430 в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей Microsoft (Nokia) Lumia 430 в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?