ᐈ Купити екран Prestigio MultiPhone 3531 Muze E3, MultiPhone 7530 Muze A7, MultiPhone PSP 3530 Muze D3 + Touchscreen Gold в Україні і Києві

  1. Виняткові якості екрану для мобільного телефону
  2. Рекомендації щодо захисту
  3. Гарантія виробника

Дисплей для телефону Prestigio MultiPhone 3531 Muze E3, MultiPhone 7530 Muze A7, MultiPhone PSP 3530 Muze D3 + Touchscreen   Дисплей для стільникового апарату необхідний для бездоганного уявлення прийнятої і наявної інформації, а ще, для управління гаджетом, отже, дуже значимо, щоб він був цілим і неушкодженим

Дисплей для телефону Prestigio MultiPhone 3531 Muze E3, MultiPhone 7530 Muze A7, MultiPhone PSP 3530 Muze D3 + Touchscreen

Дисплей для стільникового апарату необхідний для бездоганного уявлення прийнятої і наявної інформації, а ще, для управління гаджетом, отже, дуже значимо, щоб він був цілим і неушкодженим. Трапляється, що, через свою крихкість, дисплейна частина пошкоджується і частково або цілком вибуває з роботи. Таке трапляється, як правило, з огляду на різних механічних впливів, наприклад, наголосів, кидків стільникового апарату, проникнення під екран якийсь вологи.

Виняткові якості екрану для мобільного телефону

Тому що, за допомогою мобільного і високопродуктивного девайса, забезпеченого досить великим і яскравим дисплеєм, запросто вирішуються різноманітні проблеми, то, пошкодження даного важливого модуля є серйозною проблемою. Поламаний дисплейний модуль неможливо полагодити, екран можливо лише замінити. Варто зазначити, що лише оригінальний дисплей, або його абсолютна копія, виготовлена ​​з дорогих комплектуючих, зможе збільшити період експлуатації гаджета.

Рекомендації щодо захисту

Якщо Ви бажаєте, щоб дисплей стільникового пристрою перебував в нормальній кондиції, варто подбати про його захист. Для чого існують зручні спеціалізовані приналежності - футляри, виконані з досить різних матеріалів, наприклад:

  • силіконові футляри;
  • футляри з неприродною або органічною шкіри;
  • тканинні футляри;
  • поліуретанові чохли.

Крім цього, уникнути появи рисок і потертостей, а також, дрібних відколів на дисплеї можуть допомогти охоронні Ультраміцне скельця, які прикріплюються на площину дисплея, або ледве видимі плівочки на дисплей.

Якщо девайс виявився у воді, то пристрій необхідно звідти витягти і вимкнути, щоб не трапилося фатальне замикання. Якщо рідина раптом потрапила під дисплей, картинка стане пропадати або істотно спотворюватися. Крім того, використовувати телефон стане нереальним згодом серйозного удару по екрану або кидка мобільного телефону. Для відновлення роботи потрібно зміна пошкодженої частини.

Гарантія виробника

Оригінальні екрани доставляються на склад фірми безпосередньо з оптового сховища виробника, і проходять багатоступеневу перевірку, це дозволяє гарантувати високоякісні додаткових деталей, які ми пропонуємо нашим клієнтам.

Щоб відремонтований мобільний апарат ще довго радував своїми неповторними технічними опціями і естетичними характеристиками, новий, краще, оригінальний екран необхідно встановити максимально коректно в спеціальних умовах майстерні центру підтримка.

Часті питання.

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея Prestigio MultiPhone 3531 Muze E3, MultiPhone 7530 Muze A7, MultiPhone PSP 3530 Muze D3 + Touchscreen в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей Prestigio MultiPhone 3531 Muze E3, MultiPhone 7530 Muze A7, MultiPhone PSP 3530 Muze D3 + Touchscreen в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя , Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський , Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?