≻ Купити тачскрін для телефону Huawei U8800 Ideos X5 Original Black в Києві і Україні

  1. Що таке сенсорний дисплей і яким чином він працює Зараз практично будь-яке актуальне смартфон є сприймає....
  2. Заміна сенсорного екрану для Huawei Ideos X5
  3. Підбір і покупка тачскрін для Huawei Ideos X5
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний дисплей і яким чином він працює

Зараз практично будь-яке актуальне смартфон є сприймає. Люди так звикли до такого варіанту комунікаторів, і, часом, зовсім не замислюються, як він працює. Насправді, дисплей з сенсорним екраном - справжній фурор в технологіях. Дійсно, нещодавно мобільник ділився на дві частини: екран і кнопкова частина. Сьогодні, лицьова частина смартфона єдина, це істотно спрощує експлуатацію телефону. Повне управління смартфоном знаходиться в одному сегменті - на дисплеї. Що зручно і практично, плюс виглядають сучасні смартфони куди стильний і вишуканий.

Сам термін «сенсорний смартфон» має на увазі собою контроль над пристроєм за допомогою дотику руки до екрану. Ця можливість реалізувати завдяки тачскріну. Дисплей відгукується на натискання руки, і смартфон відтворює певну дію.

З технічної позиції, яка сприймає панель - просто дисплей з тачскріном. На сучасних мобільниках і екран і тачскрін зазвичай вважається єдиним модулем. Ободок скла сенсора має своєрідну рамку, яка відрізняється відповідно до моделі смартфона.

Деякі особливості сенсорного дисплея з touch screen

1. Перше на чому слід сфокусуватися - можливе підвищення актуальною площі телефону. Тепер на одному екрані і відображаються дані, і за допомогою його здійснюється управління смартфоном.

2. Зручність. Керувати таким смартфоном дуже комфортно. Наприклад, панель клавіш викликається тільки по команді користувача, а, припустимо, для ігор відкрита вся площину екрану.

3. Швидке реагування на команди користувача. Природно, швидкість відгуку на дотики буде залежати від модифікації телефону. У дуже дорогих флагманів швидкість гранично висока.

4. Кожна сенсорна панель висвітлюється при натисканні. Так що нехай і при абсолютній светоізоляціі, управляти сенсорним телефоном комфортно і легко.

Заміна сенсорного екрану для Huawei Ideos X5

Дисплей з тачскріном - можливо деяка з найважливіших компонентів смартфона. Отже, кожен виробник смартфонів намагається зробити її не тільки працездатною (насиченість, контрастність, швидкість відгуку на дотик), але і практичною. Багато дисплеї частково захищаються від зовнішніх впливів: падіння, ударів, проникнення води. Хоча, на жаль, пошкодження скельця і ​​сенсора телефону - це найпопулярніше подія серед різноманітних несправностей.

Бувають ситуації, коли можна провести ремонт дисплея. Але, звичайно, рекомендують придбати новенький дисплей. Найчастіше, при заміні дисплея змінюється і сенсор, тому що дані дві запчастини є неподільним об'єктом. Чи потрібно говорити, що вартість подібної заміни стане дорожче? Ні в якому разі. Нехай і сам сенсор стане коштувати досить небагато. У будь-якому випадку - раціональніше купити новий дисплей, ніж піддати комунікатор можливості більшої поломки.

Підбір і покупка тачскрін для Huawei Ideos X5

Всі знають, що під кожну модельку телефону пропонуються унікальні тачскрін. Отже, до здійснення придбання упевніться в наступному: ваш вибір зупинився на відповідні вашому апарату запчастини. Рекомендують ставити виключно оригінальні дисплеї і сенсори. В крайньому випадку придбайте hight copy - дуже якісна копія. З дешевими дублікатами розумніше зовсім не працювати.

Придбати сенсор можна, як по дислокації в своєму місті, також і в інтернеті, з відправленням на поштовий філія або додому. Досить часто, online придбання вийде дешевше. Монтаж раціональніше довірити експертам з сервісного центру.

Сенсорний екран Huawei U8800 Ideos X5 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Huawei U8800 Ideos X5 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно говорити, що вартість подібної заміни стане дорожче?