Амністія іноземного капіталу може початися в Україні вже в 2019 році - Южаніна

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. Орфографічна помилка в тексті:

27 липня 2018, 17:26 Переглядів: 27 липня 2018, 17:26 Переглядів:   Ніна Южаніна

Ніна Южаніна. Фото: Facebook.

Кампанія по добровільному декларуванню іноземних активів повинна початися не пізніше початку 2019 року, оскільки найближчим часом Україна, підписавши відповідну конвенцію MLI, приєднається до багатостороннього обміну податковою інформацією . Таке припущення зробила глава парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

"У кожного повинна бути можливість без обтяжливих штрафних санкцій очистити свою історію перед початком автоматичного обміну податковою інформацією - за умови, що їх доходи не були отримані кримінальним або корупційним шляхом", - розповіла Южаніна.

Глава податкового комітету Ради також зазначила, що відомості про рахунки, відкриті податковими резидентами України в інших юрисдикціях, стануть доступними контролюючим органам вже після 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

При цьому Южаніна вказала на те, що додаткові надходження до державного бюджету за рахунок оподаткування активів резидентів України за кордоном, з яких раніше не були сплачені податки, можуть скласти близько 30 млрд грн.

"Суть декларування в тому, що громадяни добровільно розкривають інформацію про володіння активами за кордоном і платять з них відповідні податки, а держава гарантує їм повне звільнення від адміністративної та кримінальної відповідальності за податкові та валютні правопорушення", - пояснила народний депутат.

Багатостороння конвенція MLI - це угода, приєднавшись до якого, країна отримує можливість одночасного внесення змін в усі або деякі діючі Конвенції про уникнення подвійного оподаткування.

Ця угода є частиною Плану дій BEPS (Base erosion and Profit Shifting) з протидії розмивання бази оподаткування та виведення прибутку з-під оподаткування.

Раніше в Мінфіні попередили, що Євросоюз може внести Україну в список країн, які ЄС вважає офшорами , Якщо Київ до кінця року не ратифікує угоду MLI.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Раді пояснили, коли Україні чекати амністію зарубіжного капіталу". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ