≻ Купити тачскрін для телефону Nokia Asha 500 Dual Sim Black в Києві і Україні

  1. Що таке сенсорний екран і яким чином пристрій працює Сьогодні фактично кожен актуальний телефон є...
  2. Заміна сенсорного дисплея для Nokia Asha 500
  3. Підбір і покупка тачскрін для Nokia Asha 500
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний екран і яким чином пристрій працює

Сьогодні фактично кожен актуальний телефон є сенсорним. Люди так звикли до цього типу комунікаторів, і, іноді, навіть не замислюються, яким чином дисплей працює. Насправді, дисплей з сенсорним екраном - це справжній фурор в технологіях. Згадайте, недавно мобільник ділився на дві частини: екран і кнопкова частина. Тепер, передня складова комунікатора єдина, це суттєво полегшує користування пристроєм. Панелька контролю над комунікатором розташована в єдиному сегменті - на екрані. Це просто і практично, до того ж виглядають нинішні смартфони куди стильний і естетичний.

Сам термін «сенсорний смартфон» має на увазі з себе контроль над пристроєм за допомогою дотику пальця до дисплея. Ця функція може здійснитися завдяки сенсору. Дисплей реагує на натискання руки, і телефон здійснює певну команду.

З технічної позиції, сенсорна панель - просто екран з тачскріном. На сучасних мобільниках і екран і тачскрін завжди є одним об'єктом. Обід скельця тачскрін має своєрідну рамку, що буде відрізнятися відповідно моделі комунікатора.

Деякі переваги сенсорного екрану з touch screen

1. Головне на що слід звернути увагу - можливо збільшення актуальною площі смартфона. Оскільки на одному склі і відображається інформація, і за допомогою його здійснюється контроль над смартфоном.

2. Зручність. Управляти сенсорним смартфоном дуже комфортно. Наприклад, панель клавіш відкривається тільки за бажанням людини, а, скажімо, для ігор відкрита повна площину дисплея.

3. Швидка реакція на команди користувача. Звичайно, швидкість реакції на натискання буде залежати від модифікації пристрою. У дуже дорогих смартфонів вона максимально висока.

4. Будь-яка сенсорна панель підсвічується при натисканні. Так що навіть при абсолютній ізоляції світла, управляти сенсорним смартфоном зручно і легко.

Заміна сенсорного дисплея для Nokia Asha 500

Дисплей з тачскріном - можливо деяка з найважливіших компонентів комунікатора. Отже, будь-який виробник телефонів намагається зробити її не просто працездатною (насиченість, контрастність, оперативність реакції на натискання), а й ефективною. Багато екрани частково захищаються від всіляких впливів: зіткнення, ударів, попадання води. Хоча, на жаль, деформація скельця і ​​сенсора телефону - це найпопулярніше подія в колі різноманітних поломок.

Виникають випадки, коли можна провести лагодження дисплея. Хоча, найчастіше, радять купити новий дисплей. Найчастіше, при заміні екрану замінюється і тачскрін, оскільки ці 2 частини є єдиним об'єктом. Чи потрібно нагадувати, що ціна такої заміни буде дорожче? Ні. Навіть деколи тачскрін коштує досить небагато. У будь-якій ситуації - раціональніше купити новий дисплей, ніж піддавати смартфон можливості куди великої поломки.

Підбір і покупка тачскрін для Nokia Asha 500

Багато хто знає, що під кожну модель телефону продаються унікальні сенсори. Тому, до здійснення придбання переконайтеся в тому, що вибір зупинився на відповідні тому телефону деталі. Рекомендують встановлювати виключно відповідні екрани і тачскрін. На крайній випадок придбайте Хайт копальні - досить якісний дублікат. З дешевими дублікатами розумніше навіть не працювати.

Купити тачскрін можна, і по дислокації в своєму місті, також і в мережі, з доставкою на поштове відділення або на будинок. Як правило, онлайн придбання обійдеться дешевше. Монтаж краще надати експертам з сервісного відділу.

Сенсорний екран Nokia Asha 500 Dual Sim в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Nokia Asha 500 Dual Sim, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно нагадувати, що ціна такої заміни буде дорожче?