≻ Тачскрін для телефону HTC Desire S S510e G12 Original Black

  1. Розглянемо переваги сенсорних дисплеїв HTC Desire S S510e:
  2. Проаналізуємо типи тачскрін HTC Desire S S510e:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Навіщо необхідна сенсорна панель для гаджета HTC Desire S S510e?

Сенсорна панель або іншими словами тачскрін - це одна з найбільш важливих складових сучасних смартфонів і стільникових, адже не дарма їх називають сенсорними телефонами. Завдання сенсорного дисплея полягає в наступному: управляти функціями, що відображаються в інтерфейсі комунікатора. Виникнення сенсорних панелей значно спростило управління телефонами, а ще поліпшило їх функціональність вдесятеро. Якщо раніше необхідно було здійснювати всі маніпуляції за допомогою кнопок, і не завжди комфортно було управляти апаратом вночі, нехай і при підсвічуванні, то при появі тачскрін не треба розшукувати певну кнопочку, до того ж дисплей почав виконувати функцію панелі управління, і навіть в темряві управляти зручно. Тепер будь-яку опцію комунікатора можливо викликати простим дотиком руки або палички.

Розглянемо переваги сенсорних дисплеїв HTC Desire S S510e:

  • Покращена корисна площа телефону, раніше активна область пристрою ділилася на дисплей і кнопки управління, зараз, всю або фактично повну площу займає дисплей з сенсором.
  • Просто управляти смартфоном за допомогою пальців єдиною руки, або 1 пальця;
  • Тачскрін в робочому стані постійно підсвічується, отже, і вночі немає проблем з управлінням.

Проаналізуємо типи тачскрін HTC Desire S S510e:

Ємнісні. Екран покривається шаром, що збирає ресурс. Проводячи рукою по конкретного місця дисплея, ви звільняєте ресурс в цій області. Зниження заряду враховується платами, обчісляется процесором і передається в драйвер сприймає панелі. Переваги: ​​зберігає 90% початкової освітлення; чіткість зображення.

Хвилеподібні. По краях екрану розташовані два перетворювача (віддає і приймає), також на екрані розташовані відбивачі, які посилають електричний імпульс, що проходить між редукторами. Натисканням пальців або палички ви перериваєте акустичну хвилю, інформація про це передається на який одержує редуктор. Переваги: ​​зберігає 100% початкового освітлення; але якість картинки при тому гірше, ніж у містких тачскрін.

Резистивні або просто «пружні». Скло покривається провідником і пружною сталевий пленочкой. Серед провідника і сталевий плівкою залишається порожнє місце. При доторку до дисплея електричний заряд проходить через дані два рівня. Здійснюється розрахунок координат натискання і обробка даних.

Технологія в різноманітних видах сприймають панелей різна, хоча є ідентичний мінус - поступливість всіляким впливам. Тачскріни псуються фактично завжди через некоректне використання. Як правило це призведе до того, що коханому смартфону потрібна заміна сприймає дисплея. Купити таку запчастина як тачскрін ви зможете по відмінною ціною на порталі інтернет шопа aks.ua. Магазин гарантує високу обслуговування і якість товарів, а також здійснює доставку по столиці і в інші українські міста.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для HTC Desire S S510e G12 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів , в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.