Ремонт комп'ютерів і ноутбуків в Балашисі: діагностика, установка Windows, видалення вірусів, налаштування інтернету та wi-fi в міському окрузі Балашиха


8 (499) 340-58-69


Ми знаходимося за адресою м Балашиха вул. Зоряна д.8 ТЦ Контур (Новий Світ) 4 поверх, 422 павільйон Якщо Ви з Балашихи, то ми оперативно надамо Вам будь-яку допомогу пов'язану з комп'ютером. Несправності в комп'ютері можуть вас вибити з робочого графіка або від улюблених занять, навіщо потрібні такі проблеми сучасній людині? На жаль, техніка часто підводить нас. Вам на допомогу завжди радий прийти наш злагоджений колектив компанії ТОВ «ЕЛЕДІЯ груп».

Ремонт комп'ютерів в Балашисі - виїзд фахівців по місту Балашиха для діагностики комп'ютерів і ноутбуків.


Не залежно від проблеми пов'язаної з програмним забезпеченням або технічними неполадками наші фахівці поставлять точний діагноз Вашого комп'ютера або ноутбука і зроблять ремонт на дому, так само допоможуть вирішити будь-які несправності. Ремонт комп'ютерів і ноутбуків в Балашисі здійснюється в максимально стислі терміни, тому ви навіть не помітите, як наші фахівці вже будуть у вас вдома або в офісі.


Ми пропонуємо різні види послуг комп'ютерної допомоги:

 • Виїзд фахівців здійснюється безкоштовно за першим дзвінком від вас.
 • Діагностика несправностей пов'язаних з програмним забезпеченням та технічним станом в Балашисі.
 • Call центр для вашої зручності.
 • Можливий підбір запчастин і програм для вашого комп'ютера або ноутбука по Балашисі.
 • Модернізація вашої техніки від професіоналів.
 • Установка, переустановка, відновлення операційної системи та програмного забезпечення в Балашисі.
 • Установка і обслуговування ліцензійного програмного забезпечення - 1с, Windows, Microsoft Office в Балашисі.
 • Перевірка комп'ютера на віруси і лікування шкідливого ПО в Балашисі.
 • Налаштування інтернету і wi-fi в Балашисі.
 • Встановлено системи і втрачених даних
 • Ремонт комп'ютерів і ноутбуків різної складності на дому або в нашому Сервіс Центрі
 • Ремонт комп'ютерів, ремонт ноутбуків Балашиха, настройка комп'ютера, ноутбука, роутера WIFI установка та перевстановлення WINDOWS в Балашисі
Не тягніть звертайтеся до професіоналів по тел. 8 (499) 340-58-69


Назад в розділ

Для того, щоб залишити коментар, необхідно зареєструватися або авторизуватися.
Артем, 11.03.2011 23:43:35

Добрий день всім.
Дуже сподобалася якість обслуговування даної організації, швидко і якісно все зробили. Тільки одне "АЛЕ" майстер обіцяв приїхати до 15:00, а приїхав о 16:00. Хоча я зробив похибка в тому що зробив замовлення о 13:30, сподіваюся при слід. звернення врахує це))))

Дмитро Юрійович, 14.03.2011 18:05:39

Доброго дня
Послугами даної компанії задоволений, а саме в тому, що ціна на ремонт ноутбука виявилася досить прийнятна для мене. За повну настройку ноутбука, переустановка Windows, установка всіх необхідних програм майстер виставив рахунок на 2000 рублів. Наступного разу звернуся обов'язково в цю компанію.
З повагою Дмитро Юрійович.

Марина, 28.03.2011 12:56:59

Доброго дня,
Викликала людини на будинок для ремонту компа, приїхали швидко, зробили якісно. Дякуємо!

Юрій Володимирович, 12.04.2011 21:26:54

Добрий день всім.
Ви знаєте звернувся за послугами до даної організації днями з проблемою в ноутбуці, ноутбук взагалі не включався харчування є, а сам ноут не запускається, думав вже все або здати на утилізацію і купити новий, або ж звернеться до місцевого сервіс центр. Обьезділ кілька СЦ по Балашисі, у всіх наступна процедура, залишаєш ноут, тобі його діагностують ти платиш за діагностику, і потім тільки тобі виносять вердикт про те вартості ноута. Ну думаю звернуся в СЦ на 1 Балашисі, поставили діагностику згоріла материнка у ноутбука HP Pavillion DV6 оголосили заміну на 12000 ... Ну думаю все піду купувати новий, але вирішив покапаться в Інет і дізнався про цю компанію, відніс ім. Думав зараз те ж саме буде, виявилося що все набагато краще ніж я думав. Вердикт північний міст згорів - оголосили ремонт на 5400рублей разом з діагностикою. Резюме: Не пошкодував що звернувся до молодих хлопців за допомогою, відремонтували за 4 дня все, допомогли в установці Windows 7. Продовжуйте в тому ж дусі. Сподіваюся з часом Ваші ціну не впадуть, і якість в обслуговування клієнта залишиться таке ж.

Guest, 14.11.2012 1:23:07

Юрій Володимирович в ви знаєте що північний міст (чіп) коштує в середньому 500-1000 рублів могліби ще пошукати і вам і за 3000 зробили а то і жешевле

Перейти до обговорення на форумі >>Несправності в комп'ютері можуть вас вибити з робочого графіка або від улюблених занять, навіщо потрібні такі проблеми сучасній людині?