Купити фільтр глечик Бар'єр з доставкою по Києву та Україні

  1. Надійність і якість перевірена роками - це фільтри глечики Бар'єр Якість води, яка подається в водопровідні...
  2. Купити фільтр глечик Бар'єр - забути про проблеми з водою

Надійність і якість перевірена роками - це фільтри глечики Бар'єр

Якість води, яка подається в водопровідні труби, на жаль, залишає бажати кращого Якість води, яка подається в водопровідні труби, на жаль, залишає бажати кращого. Адже крім хлору, яким очищають віруси і бактерії, у воді досить і інших домішок. Тут є місце і для піску, глини, землі, іржі з труб, відходів виробництв і так далі. Звичайно ж, пити таку воду в чистому вигляді небезпечно для здоров'я, а ось при кип'ятінні в ній не залишається нічого корисного. Вихід є - це фільтр глечик .

Особливості фільтрів-глечиків Бар'єр

Сучасні фільтри глечики Бар'єр є гідною заміною або ж альтернативою очисних систем . Вся справа в тому, що вони потребують виключно в придбанні, а далі не потрібно встановлювати в водопровідні труби, а значить, не доведеться прикладати великих фінансових витрат.

Фільтри-глечики Бар'єр відрізняються між собою за формою, обсягом глечика і воронки, кольором і дизайну, проте, їх принцип роботи - незалежно від моделі - однаковий для всіх і не особливо складний. Так, з виробів Бар'єр можна виділити дві серії:

  • Гранд - мають сучасний електронний LED-індикатор заміни фільтра.
  • Норма - мають на кришці традиційним календарним індикатором, який повідомляє, коли прийшов час змінити фільтр.

В обох серіях можна знайти фільтр-глечики з різною ємністю і дизайном. Вони фільтрують рідину, затримуючи з неї не тільки забруднення на кшталт активних речовин хлору, важких металів, глини, піску та іржі, а й очищають воду від бактерій і роблять її більш м'якою для людини. Сам виробник рекомендує для невеликої сім'ї купити фільтр глечик об'ємом до двох літрів, а ось для великої - від трьох літрів і більше.

Купити фільтр глечик Бар'єр - забути про проблеми з водою

Вибираючи який купити фільтр глечик завжди звертайте увагу на відгуки про нього, адже ніхто не розповість краще, ніж ті, хто вже встиг ним скористатися. В інтернет магазині Aks.ua представлений широкий асортимент фільтрів глечиків Бар'єр:

  • З різним об'ємом глечика - від трьох до чотирьох і більше літрів.
  • З різними обсягами воронки фільтра від 1 до 2 літрів.
  • З різним дизайном - колірним оформленням воронки.
  • З різною формою корпусу.

Загубитися або заплутатися в них досить просто. Так що, якщо раптом у вас виникнуть труднощі на шляху до вибору - завжди сміливо звертайтеся до фахівців нашого інтернет-магазину.