≻ Купити тачскрін для телефону Lenovo A398 Original Black в Києві і Україні

  1. Незаперечні переваги сенсорного екрану з тачскріном
  2. Заміна сенсорного екрану для Lenovo A398
  3. Вибір і покупка сенсора для Lenovo A398
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Що таке сенсорний дисплей і як пристрій функціонує

Сьогодні практично кожен сучасний телефон вважається сенсорним. Все так звикли до цього варіанту комунікаторів, що, іноді, навіть не замислюються, як саме дисплей працює. У реальності, дисплей з сенсорним екраном - це справжній фурор в технологіях. Дійсно, раніше мобільник ділився на 2 складові: дисплей і кнопкова панель. Зараз, передня частина комунікатора єдина, це істотно спрощує експлуатацію пристрою. Все управління смартфоном сконцентровано в єдиній частині - на дисплеї. Що просто і практично, та й виглядають нинішні смартфони більш стильно й естетично.

Сам термін «сприймає смартфон» передбачає з себе контроль над пристроєм за допомогою натискання пальцем на екран. Ця можливість реалізувати за допомогою сенсора. Екран реагує на натискання руки, і телефон відтворює зазначену команду.

З технічного погляду, сенсорна панель - просто дисплей з сенсором. На сучасних мобільниках і екран і сенсор завжди вважається одним об'єктом. Обід скла тачскрін має певної рамкою, що буде відрізнятися відповідно до моделі комунікатора.

Незаперечні переваги сенсорного екрану з тачскріном

1. Головне на чому необхідно сконцентрувати увагу - це підвищення корисної площі смартфона. Тепер на одному екрані і відображаються дані, і за участю його здійснюється управління смартфоном.

2. Зручність. Керувати таким смартфоном досить комфортно. Наприклад, панель клавіш викликається тільки за бажанням користувача, а, скажімо, для ігор відкрита повна площину екрану.

3. Швидка реакція на команди користувача. Природно, швидкість відгуку на дотики буде залежати від моделі телефону. У більш дорогих флагманів швидкість гранично велика.

4. Будь-яка сприймає панель висвітлюється при натисканні. Так що навіть при абсолютному відсутності світла, управляти таким телефоном комфортно і легко.

Заміна сенсорного екрану для Lenovo A398

Дисплей з сенсором - можливо одна з найважливіших компонентів комунікатора. Тому кожен виробник телефонів намагається сконструювати її не тільки працездатною (насиченість, контраст, оперативність реакції на натискання), а й ефективною. Багато дисплеї частково захищені від всіляких впливів: падіння, кидків, попадання рідини. Хоча, на жаль, пошкодження скла і сенсора телефону - ймовірно найбільш поширене явище в колі різноманітних поломок.

Бувають випадки, коли можливо провести ремонт екрану. Але, звичайно, радять придбати новий дисплей. Нерідко, при зміні дисплея змінюється і сенсор, оскільки дані 2 частини є неподільним модулем. Чи потрібно нагадувати, що ціна такої підміни буде вище? Ні в якому разі. Навіть сам тачскрін коштує досить небагато. У будь-якому випадку - раціональніше придбати новий дисплей, ніж піддати смартфон ризику більшої несправності.

Вибір і покупка сенсора для Lenovo A398

Не секрет, що під будь-яку модель смартфона продаються унікальні тачскрін. Тому, до скоєння придбання переконайтеся в тому, що вибір ваш зупинився на відповідні того апарату деталі. Радять встановлювати тільки відповідні екрани і тачскрін. На крайній випадок придбайте Хайт копальні - досить якісний дублікат. З дешевими аналогами розумніше навіть не експериментувати.

Придбати тачскрін можливо, і по дислокації в вашому районі, так і в мережі, з відправленням на пошту або додому. Як правило, онлайн покупка вийде дешевше. Установку раціональніше надати професіоналам з обслуговуючого центру.

Сенсорний екран Lenovo A398, A398T Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Lenovo A398, A398T Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно нагадувати, що ціна такої підміни буде вище?