Пошук радиомодуля в ноутбуці. Як включити bluetooth на ноутбуці hp pavilion або probook

 1. Де взяти драйвер блютуз для ноутбука сумісного windows 7 або windows 8
 2. Безпосереднє включення блютуз в ноутбуках сумісного на виндовс 7 або виндовс 8
 3. Як дізнатися чи є на ноутбуці bluetooth
 4. Блютус в биосе
 5. Відео: Як включити wifi на ноутбуці Asus
 6. способи включення
 7. Комбінація клавіш на клавіатурі
 8. Як включити без клавіатури
 9. Використовуємо командний рядок
 10. Якщо немає кнопки fn
 11. Включення bluetooth адаптера
 12. останні кроки
 13. Як включити блютуз на ноутбуці
 14. Що робити, якщо блютуз не включили
 15. Як дізнатися, чи є у вас ця функція?
 16. Як включити блютуз на клавіатурі?
 17. Включаємо функцію в Windows
 18. Якщо Блютуз не працює ...
 19. Як з'єднається з іншими гаджетами?

Сьогодні практично всі ноутбуки сумісного r430, rv511, r540, rv509, rv520, r530, ​​r525, np300e5a, np r60xe02, rv515, s3600i і інші оснащені адаптерами блютуз - тільки його потрібно включити.

Щоб включити bluetooth на ноутбуці samsung з ОС windows 7 або windows 8, вам буде потрібно три речі (іноді тільки дві).

Перше - на вашому ноутбуці обов'язково повинен бути встановлений драйвер блютуз. Якщо ви самі встановлювали виндовс 8 / виндовс 7 або «майстра», які не звертають увагу на встановлені компоненти ПК, то драйвера в системі не буде.

У разі придбання ноутбука сумісного з попередньо встановленою виндовс 7/8, а в недалекому майбутньому вже виндовс 10, то блютуз повинен бути налаштований, за винятком випадків, коли виндовс встановлюють самі продавці в магазині (щоб дорожче продати), а не фахівці від виробника.

Друге - на більшості ноутбуків, включаючи сумісного, на корпусі пристрою (з боків, на лицьовій частині) є спеціальна кнопка включає і відключає блютуз (зазвичай сумісна з вай фай).

Третє - для зручності виробник програмує пристрій для включення і відключення блютуз і Wi-Fi клавішами (При включених цих інтерфейсах сильно витратився заряд батареї).

Де взяти драйвер блютуз для ноутбука сумісного windows 7 або windows 8

В інтернеті є чотири надійних (безкоштовних) для скачування драйверів на всі пристрої сумісного.

Кращим вважається офіційний сайт (перший у списку нижче). На ньому вам потрібно знайти свою модель і спокійно завантажити, то що потрібно.

Також є два додаткових ресурсу (приватних). Там також все безпечно і без вірусів.


Четвертий варіант - ID пристрої. Ось посилання на ці чотири ресурсу. http://samsung.com/ru/support
http://driver.ru
http://notebook-center.ru

Вибирайте будь-який варіант, шукайте свою модель, завантажуйте і встановлюйте

Безпосереднє включення блютуз в ноутбуках сумісного на виндовс 7 або виндовс 8

Як згадувалося вище, вам потрібно спочатку пошукати спеціальну кнопку на корпусі. Якщо така передбачена, то про це обов'язково написано в інструкції.

Якщо у вас інструкції немає, то можете її завантажити безкоштовно на сайті виробника в електронному вигляді.

Крім кнопки на корпусі шукайте ще клавішу з намальованою антеною (зазвичай це самий верхній ряд від F1 до F12).


Ця кнопка самостійно не працює. Зазвичай вона включає блютуз в поєднанні з іншого - Fn (натискати одночасно або спочатку fn і не відпускаючи її натиснути на ту, що з малюнком антени).

Так як постійно виходять нові моделі ноутбуків сумісного, то не виключається який не будь інший варіант.

Тому якщо у вас щось не виходить пишіть в коментарях - розберемося. Успіхів.

Перед тим як приступити до вивчення самого питання дізнаємося, що собою являє Bluetooth, і як він працює.

Що таке Bluetooth? Це модуль для бездротової передачі даних. Вони можуть бути голосові, потокові (аудіо) і звичайні файли. Працює він в двох режимах: і як приймач, і як передавач. Це бездротовий пристрій незамінне при передачі файлів зі смартфона на комп'ютер.

Bluetooth-адаптер може бути різних ревізій або версій, починаючи з 1.0, яка вийшла в 1998 році і мала цілий ряд проблем з сумісністю, і закінчуючи версією 4.1 з низьким енергоспоживанням і високою швидкістю.

У мобільних комп'ютерах, модуль бездротового зв'язку , Знижує термін його служби акумулятора. Тому виробники передбачили як апаратне, так і програмне включення / вимикання цих модулів. Нижче приведена інструкція, як включити адаптер bluetooth на ноутбуці.

Як дізнатися чи є на ноутбуці bluetooth

Можна намагатися включати або вимикати пристрої, ламати голову, чому воно не працює. Але його просто може не бути в ноутбуці.

Перевірити наявність функції на ноутбуці можна декількома способами.

 1. по парт-номеру ноутбука;
 2. за відповідними наклейками;
 3. за наявністю індикатора стану bluetooth.

Парт-номер - це повне найменування моделі ноутбука. Наприклад, якщо мова йде про ASUS, то він буде виглядати приблизно так: X102BA-DF010H. Ввівши цей номер в пошук на сайті виробника, можна дізнатися, чи є в ноутбуці дана функція.

Будьте уважні і ретельно перевіряйте, чи збігаються всі букви і цифри з вашою моделлю. Номер з одним найменших відмінністю може відповідати абсолютно іншому ноутбуку.

Іноді виробники ноутбуків, позначають наявність додаткових опцій за допомогою наклейок. Так, на днище корпусу може бути приклеєна наклейка з моделлю і версією bluetooth . Якщо така наклейка є на дні вашого комп'ютера - значить все на місці.

Якщо на панелі індикаторів стані ноутбука є маленький логотип блютус - це вірний знак того, що він присутній в даному ноутбуці . Якщо ж його немає, то потрібно оглянути клавіатуру, на предмет гарячих клавіш включення цієї опції. Але найвірнішим способом є перевірка по парт-номеру, який ніколи не бреше.

Блютус в биосе

Іноді після зміни конфігурації обладнання, після переустановлення ОС або після інших маніпуляцій з комп'ютером, система не бачить бездротові пристрої: ні блютус, ні Wi-Fi модулі. Це вірний знак, що ці модулі відключені програмно через BIOS.

Як включити блютус на ноутбуці в биосе? Можна виконати наступне:

 1. перейти в BIOS. Для цього потрібно тримати клавішу DEL або F2 при старті ноутбука. В останніх версіях ноутбуків для переходу в БІОС використовуються клавіші ESC або F1;
 2. перевірте стан модуля блютус. Навпаки значення «bluetooth» має стояти «enable». Якщо стоїть «disable» - міняємо значення. Якщо ж включати або вимикати його в БІОС неможливо - значить, він активний постійно. якщо при завантаженні BIOS його не видно - потрібно погортати сторінки і меню;
 3. обов'язково потрібно зберегти зміна налаштувань і перезавантажити комп'ютер. Після цього ОС виявить новий пристрій і зажадає драйвер.

Відео: Як включити wifi на ноутбуці Asus

Як включити bluetooth в ноутбуці

Спершу потрібно встановити передбачені виробником драйвера. Навіть якщо після установки Windows в системі вшиті стандартні драйвера - вони можуть функціонувати належним чином з різними моделями пристрою. Завантажувати драйвери потрібно тільки з офіційних сайтів виробників ноутбуків.

Стандартний шлях:

 • в області повідомлень клацнути на овальний значок Bluetooth;
 • в меню натиснути включити / відключити Bluetooth.

способи включення

Основні інструменти:

 • за допомогою апаратних кнопок;
 • за допомогою клавіатури;
 • через панель управління ОС;
 • з командного рядка.

У деяких моделях ноутбуків присутні апаратні вимикачі. Якщо він є - потрібно пересунути його в положення «ON». Такі перемикачі нерідко ставляться в ноутбуки преміум-класу, наприклад Sony VAIO.

Комбінація клавіш на клавіатурі

Практично всі ноутбуки оснащені клавішею FN, яка завжди використовується для доступу до додаткових можливостей ноутбука. У поєднанні з іншими, ця клавіша може керувати рівнем гучності динаміка, яскравістю підсвічування дисплея, включенням і відключенням додаткового обладнання.


Включити bluetooth в ноутбуці можна за допомогою комбінації клавіш FN + клавіша з іконкою bluetooth. У ролі цієї клавіші зазвичай виступає F3. Часто блютус і Wi-Fi являють собою один модуль. Відповідно вони включаються і вимикаються теж разом комбінацією клавіш FN + F5. Далі розглянемо, як можна включити без клавіатури цей модуль.

Як включити без клавіатури

У разі, якщо не працює клавіатура - адаптер можна включити і без неї. різні версії ОС передбачають різні способи програмного включення бездротових пристроїв . Розглянемо найпростіші і легкі способи для кожної операційної системи . Почнемо з найсвіжішої.

У Windows 8.1 це зробити також дуже просто.


У Windows 8 проробити це нітрохи не складніше:


У Windows 8 проробити це нітрохи не складніше:

В ОС Windows 7 найпростіше стежити за роботою блютус за допомогою заводських утиліт, які часто йдуть в комплекті з ноутбуком, або ж доступні для скачування з сайту заводу-виготовлювача комп'ютера. Інтерфейс таких програм вкрай простий, і вони не потребують пояснення.

Також зручно управляти станом bluetooth-адаптера за допомогою спеціального значка праворуч від панелі завдань. Натиснувши на цьому значку правою кнопкою можна отримати доступ до різних режимів і можливостям адаптера. Можна включати і вимикати його, сполучати з пристроями, управляти передачею даних і багато іншого.

Якщо ці способи не допомагають - переконайтеся, що bluetooth-модуль включений в диспетчері пристроїв. Також перевірте, чи правильно встановлені драйвери.

Для цього потрібно:

 1. відкрити панель управління;
 2. в категорії «Адміністрування» перейти до пункту «управління комп'ютером». Відкриється панель управління комп'ютером;
 3. перейшовши на вкладку «Диспетчер пристроїв» можна буде побачити всі пристрої і модулі, що працюють на комп'ютері. Пошукайте Bluetooth пристрій.

Якщо біля нього намальована піктограма зі знаком питання або оклику - драйвери потрібно оновити або перевстановити.

Може трапитися так, що в природі просто не існує драйвера для вашого адаптера блютус для деяких старих версій Windows . Наприклад, для XP багато виробників ноутбуків не тестують і навіть не пишуть драйвери. Цю проблему можна обійти, купивши зовнішній bluetooth-адаптер.

Використовуємо командний рядок

Управління станом бездротових пристроїв можливо і з командного рядка. Але цей спосіб куди складніше, ніж всі перераховані вище.

Але цей спосіб куди складніше, ніж всі перераховані вище

для частого використання можна трохи спростити цей процес. Команду: «devcon enable ID» можна помістити в порожній текстовий файл , Який потім збережемо з розширенням * .bat. Для включення адаптера досить буде запустити цей файл з командою.

Якщо немає кнопки fn

Вкрай рідко в ноутбуках відсутня кнопка FN. Без кнопки fn управляти ноутбуком не так зручно. Але, включити Bluetooth можна і без неї. можна скористатися програмними засобами від різних виробників ПЗ.

Деякі з них:

 • Lenovo ReadyComm - для ноутбуків Lenovo;
 • ASUS Wireless Console - для ноутбуків ASUS;
 • HP Utility Center - комплексна утиліта від HP для управління всіма пристроями, включаючи Bluetooth;
 • Widcomm, AirShare - платна і безкоштовна утиліта сторонніх виробників.

Ці програми вкрай прості у використанні. Для прикладу подивимося, як включається блютус через ПО Widcomm:

 1. встановивши утиліту, праворуч від панелі задач і на робочому столі з'явиться ярлик з логотипом Bluetooth;
 2. одним помахом правою клавішею мишки відкриється меню з масою можливостей. Серед них буде пункт «Включити / відключити Bluetooth-пристрій»;
 3. натиснувши на нього лівою клавішею миші, бездротової адаптер включиться.

Також при відсутності функціональної клавіші, можна скористатися способами описаними вище:

 • включення через командний рядок ;
 • включення через панель управління;
 • включення за допомогою апаратних перемикачів.

Bluetooth можна включити декількома способами. Якщо Ви погано розбираєтеся в роботі комп'ютера, то використовуйте зрозумілий вам метод. Не варто використовувати командний рядок і інші складні схеми.

Якщо ви використовуєте Windows 8 - то проблем з запуском модуля блютус виникнути не повинно. Всі виробники обладнання регулярно оновлюють версії драйверів для цієї ОС. Крім того, інтерфейс і робота з Bluetooth доброзичливі до користувача і позбавлені усіляких проблем.

Вважається, що сьогодні, bluetooth є у всіх моделях ноутбуків, але таке може бути не завжди. Для того щоб включити bluetooth на ноутбуці, потрібно знати, чи є у вас bluetooth адаптер. У тому випадку якщо на ноутбуці його немає, тоді потрібно придбати його, адже іншого способу використовувати bluetooth немає. Купівля такого адаптера є цілком виправданою, оскільки іноді можна легше і швидше передати деякі файли з комп'ютера на телефон (або навпаки), використовуючи спосіб передачі даних по bluetooth.

Включення bluetooth адаптера

Як було сказано вище, в першу чергу потрібно переконатися в тому, чи встановлений у вас bluetooth адаптер. Іноді в магазині може бути зазначено, що він є, а насправді все виявляється навпаки. Є тільки програмне забезпечення , Завдяки якому посилюється сигнал передачі даних. Найчастіше дізнатися про наявність чи відсутність bluetooth адаптера можна по наклейці на комп'ютері. Крім того, можна скористатися диспетчером завдань на самому комп'ютері. Якщо у вас є вбудований bluetooth адаптер, то він буде там відображатися.

Після того як ви переконаєтеся в тому, що bluetooth адаптер у вас є, необхідно знайти кнопку включення bluetooth. Найчастіше він включається тим же способом, що і Wi-Fi, а це значить, що потрібно шукати кнопку у вигляді антени або зі значком bluetooth. У тому випадку, якщо кнопка запуску bluetooth призначена на функціональні клавіші (F1, F2 і т.д.), тоді для включення адаптера необхідно використовувати зв'язку кнопок Fn + клавіша запуску bluetooth (наприклад, F3). В окремих випадках, bluetooth можна запустити тільки з самого комп'ютера, натиснувши відповідну іконку і вибравши напис "Увімкнути".

останні кроки

Для повноцінної роботи bluetooth адаптера необхідно встановити відповідні драйвера. Саме завдяки їм, bluetooth буде працювати на ноутбуці відповідним чином. В більшості випадків, необхідні драйвера йдуть в комплекті з ноутбуком. Встановити їх можна легко. Для цього всього-лише потрібно вставити диск в привід ноутбука і дотримуватися наведених інструкцій.

У підсумку, після включення і настройки bluetooth на ноутбуці залишається тільки включити його на іншому пристрої (

Хоч технології і не стоять на місці, і в даний час придумано безліч бездротових типів мереж для передачі даних, Bluetooth і раніше популярний і широко використовується користувачами. Якщо вам потрібно передати якийсь файл, картинку або документ на інший пристрій без проводів і мережі інтернет, то такий вид передачі вам точно підійде, так як їм обладнаний будь-який телефон, планшет або ноутбук. Якщо у вас немає адаптера Bluetooth, то його можна купити в будь-якому магазині техніки. Зовнішній адаптер виглядає, як флешка, і його легко носити з собою. У цій статті ви дізнаєтеся, як включити Bluetooth на ноутбуці і що робити, якщо він не включається.

Як включити блютуз на ноутбуці

Якщо на вашому ноутбуці абсолютно точно є адаптер Bluetooth і у нього оновлені драйвери, то процедура пройде швидко і не займе багато часу.

Відкрийте трей ноутбука, де знаходиться більшість іконок для швидкого доступу. У Bluetooth завжди одна і та ж іконка, яка знайома всім - це незграбна біла буква «B» на синьому тлі. Якщо вона у вас є, але світиться червоним - бездротова мережа відключена.

 • Клацніть по іконці правою кнопкою миші і натисніть «Включити адаптер».
 • Зачекайте кілька секунд, і адаптер включиться. З цього моменту ви можете користуватися Bluetooth на вашому ноутбуці.


З цього моменту ви можете користуватися Bluetooth на вашому ноутбуці

Що робити, якщо блютуз не включили

Однак ви могли і не знайти в треї потрібного значка Bluetooth, або ви зовсім не впевнені, що така функція на вашому ноутбуці є. Щоб упевнитися, дотримуйтесь алгоритму нижче.

 • Перш за все, увійдіть в адміністративну обліковий запис , Так як всі зміни в системі можуть проводитися тільки з неї.
 • Натисніть на Пуск в лівому нижньому кутку і відкрийте Панель управління.


Натисніть на Пуск в лівому нижньому кутку і відкрийте Панель управління

 • Поставте сортування за категоріями і виберете розділ «Обладнання і звук».


Поставте сортування за категоріями і виберете розділ «Обладнання і звук»

 • Тепер натисніть на лінк «Диспетчер пристроїв» в розділі «Пристрої та принтери». Дочекайтеся, поки перед вами відкривається нове вікно диспетчера.


Дочекайтеся, поки перед вами відкривається нове вікно диспетчера

 • Саме тут вам потрібно відшукати пункт «Зв'язок Bluetooth». Поруч з ним буде невеликий трикутник. Натисніть на нього, щоб розгорнути параметр і відкрити підрозділи.


Натисніть на нього, щоб розгорнути параметр і відкрити підрозділи

 • Тепер у вас два варіанти того, що відбувається: або ви побачите назву вашого радиомодуля Bluetooth, або замість нього буде написано «Неопізнане пристрій». У першому випадку все куди простіше, так як ви можете знайти відповідні драйвери з пошуку в інтернеті.
 • У разі ж невизначеного пристрої, натисніть на нього правою кнопкою миші.


У разі ж невизначеного пристрої, натисніть на нього правою кнопкою миші

 • Виберіть пункт "Оновити драйвери». Автоматично номер моделі буде знайдена і відправлена ​​в пошук браузера.


Автоматично номер моделі буде знайдена і відправлена ​​в пошук браузера

 • Найпростіше знайти ваші драйвери для Bluetooth на офіційному сайті виробника. Тобто, якщо у вас ноутбук від HP, то ви заходите на сайт HP, якщо Dell - то на сайт Dell. Не намагайтеся встановлювати чужі драйвери, це може негативно позначитися на системі.


Не намагайтеся встановлювати чужі драйвери, це може негативно позначитися на системі

 • Після установки драйверів перезавантажте ноутбук. Після цього відкрийте трей і ви виявите там іконку Bluetooth. Увімкніть її натисканням на праву кнопку миші.


Увімкніть її натисканням на праву кнопку миші

 • Щоб відключити радіомодуль, просто ще раз натисніть на іконку і виберете пункт «Відключити адаптер». Звідси легко керувати видимістю вашого сигналу, відправкою файлів і іншими опціями.


Звідси легко керувати видимістю вашого сигналу, відправкою файлів і іншими опціями

Технологія Bluetooth існує близько 15 років. Вона завжди була затребувана на багатьох мобільних пристроях , І ноутбуки також стали обладнуватися спеціальними бездротовими модулями. Подібне удосконалення ноутбука мало позбавити користувачів від необхідності часто використовувати usb-кабель, але ідея не прижилася. Багато в чому це обумовлено тим, що у користувачів виникають труднощі з включенням цього модуля на своєму пристрої. У цій статті ми поговоримо про те, як включити блютуз на ноутбуці.

Як дізнатися, чи є у вас ця функція?

Не всі користувачі здогадуються, що їх девайс обладнаний модулем Bluetooth . Зазвичай в документації до ноутбука можна знайти інформацію про вбудовані бездротових модулях . До того ж, на одній з наклейок нового апарату напевно повинен бути характерний значок і напис.

Переконатися в наявності даної функції можна, перейшовши в «Диспетчер пристроїв». Для цього заходимо в «Мій комп'ютер» і натискаємо кнопку «Властивості системи».

У вікні, натискаємо «Диспетчер пристроїв».

Якщо в списку є відповідну назву, то ви можете вважати себе щасливим володарем мобільного комп'ютера з Bluetooth.

Навіть якщо блютуз не вбудований в ваш ноутбук, завжди можна придбати недорогий адаптер, який підключається через USB.

хочете підібрати хороший ноутбук , Але не знаєте, як правильно це зробити? Просто вивчіть нашу.

Як включити блютуз на клавіатурі?

на ноутбуках Bluetooth найчастіше включається разом з Wi-Fi. Робиться це одночасним натисканням клавіші «fn» і функціональної клавіші із зображенням антени Wi-Fi . На деяких моделях ноутов виведена спеціальна кнопка для цих цілей, а іноді зустрічається навіть спеціальний важіль.

У рідкісних випадках, після активації Bluetooth шляхом натискання клавіш, необхідно включати його ще й програмно.

Включаємо функцію в Windows

Для цього знову повертаємося в «Диспетчер пристроїв» і знаходимо «Зв'язок Bluetooth». Якщо в випадаючому меню бачимо пункт «Bluetooth Module» з опущеною вниз стрілкою, значить блютуз відключений. Для активації тиснемо правою кнопкою по цій написи і натискаємо «Задіяти».

Коли Bluetooth включений на Windows 7, то в області повідомлень можна побачити такий значок:

Через нього в разі потреби можна відключити адаптер.

У випадку з Windows 8 включити / вимкнути Bluetooth можна, перейшовши таким шляхом: «Параметри»> «Зміна параметрів комп'ютера»> «Бездротові мережі».

Набагато простіше справи йдуть з Windows 10. У відкрито центрі повідомлень досить натиснути на піктограму «Bluetooth».

Якщо Блютуз не працює ...

У більшості випадків ця технологія відмовляється працювати через відсутність потрібних драйверів . Знайти їх нескладно на офіційно сайті виробника вашого ноутбука. Добравшись до списку драйверів для вашої моделі і операційної системи, шукайте файли, в назві яких є слово «Bluetooth», в ідеалі з приставкою «driver».

Запустивши долучення, просто дотримуйтесь інструкцій.

У деяких випадках модуль блютуз може бути відключений в Біос. Це іноді буває після переустановлення ОС. Щоб виправити ситуацію, знаходимо в меню біоса «bluetooth» і дивимося на значення. Якщо стоїть «disable» - він відключений, і потрібно поставити значення «enable». Після перезавантаження ноутбука система виявить новий пристрій і зажадає драйвера.

Як з'єднається з іншими гаджетами?

Для повноцінної роботи з різними пристроями через блютуз потрібно зробити пару. Для цього переходимо в Панель управління і натискаємо «Обладнання і звук».

Тепер знаходимо напис «Додавання пристрою Bluetooth »І переходимо по ній.

Відкриється вікно, в якому через деякий час відобразяться всі пристрої з включеним Bluetooth.

Як включити блютуз на клавіатурі?
Як з'єднається з іншими гаджетами?
Що таке Bluetooth?
Як включити блютус на ноутбуці в биосе?
Як дізнатися, чи є у вас ця функція?
Як включити блютуз на клавіатурі?
Як з'єднається з іншими гаджетами?