Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R + ціна, відгуки, купити в Україні

 1. Опис "Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R +" Технічні характеристики акумулятораBOSCH...

Опис "Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R +"

Опис Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R +

Технічні характеристики акумулятораBOSCH 6СТ-74 0092S40080 R +

серія S4 модифікація Євро (S4008) струм холодної прокрутки (EN), А 680 ємність батареї, Ач 74 напруга, В 12 полярність клем "+" праворуч застосування тип батареї герметична, не обслуговуюча особливості:

 • низький відсоток саморазряда
 • поліпшені експлуатаційні показники
 • інноваційні технології виробництва
 • мембранний фільтр системи вентиляції
 • високі показники виброустойчивости
 • збільшений термін експлуатації

габаритні розміри корпусу (д / ш / в), мм 278/175/190

Доставка "Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R +" - за рахунок покупця!

Ми цінуємо Ваш час, тому намагаємося максимально швидко виконати Ваше замовлення. Замовлення, що надійшли до 15:00, як правило, відпрацьовуються і відправляються покупцеві в цей же день!

Ми доставимо товар на будь-який з складів транспортних служб по Україні. Вартість доставки - за тарифами обраної вами транспортної служби. Для уточнення суми, зв'яжіться з оператором транспортної служби. Орієнтовну вартість доставки Вам повідомить наш менеджер, при уточненні даних на замовлення.

Також, ми можемо доставити Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R + по Дніпропетровську або Києву до під'їзду замовника. Вартість доставки складе 100 грн.

Компанія ВольтМаркет здійснює доставку будь-яким зручним для Вас підприємством перевізником. Адреси складів підприємства перевізника у вашому місті ви можете дізнатися за посиланням нижче:

Термін доставки товару залежить від віддаленості вашого міста від м.Дніпропетровська або м.Київ та зазвичай займає 1 день. Максимальний термін доставки - 2 дня. Після відправки, замовнику надається номер транспортної експрес-накладної (декларації). За цим номером Ви можете уточнити інформацію про те, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару у операторів, або на сайті підприємства перевізника .. Деякі транспортні служби мають систему повідомлення про прибуття вантажу по СМС, але ці системи часто дають збій. Тому, просимо Вас самостійно цікавитися, на якій стадії знаходиться доставка вашого товару за телефонами або на сайті обраної Вами транспортної служби.

ВАЖЛИВО! Для отримання товару, необхідно мати при собі паспорт особи, на яке оформлено замовлення!

Гарантія

Гарантія на Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R + складає 24 місяців (а).

Всі товари, придбані через наш магазин, мають гарантію, термін якої встановлюється фірмою - виробником. Гарантійний ремонт проводиться в авторизованих Сервісних Центрах при наявності правильно заповненого гарантійного талона. Щоб уникнути можливих непорозумінь, зберігайте протягом терміну служби документи, що додаються до товару при його продажу. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у виробі проводиться в присутності споживача за місцем продажу або вдома. У спірних випадках, повернення коштів або обмін товару відбувається відповідно до норм чинного законодавства України.

оплата

До оплати приймаються готівкові та безготівкові грошові кошти. Оплата проводиться в національнобесплатно по валюті України - гривні.


ОПЛАТА ГОТІВКОЮ.

Доступні 2 варіанти:

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННЯ на складі транспортної компанії (накладений платіж). При цьому способі оплати, покупець оплачує перевізнику комісію, за відправлення грошових коштів від покупця до продавця. Вартість цих послуг Ви можете дізнатися у наших менеджерів.

ПЕРЕДОПЛАТА на поточний рахунок магазину. Вибираючи цей спосіб оплати, у вас не буде зайвих платежів, тільки зазначена на сайті вартість товару. Передоплату Ви зможете зробити в будь-якому банку України.


ОПЛАТА ПО ПЕРЕРАХУНКУ.

При безготівковому розрахунку, проводиться 100% передоплата на розрахунковий рахунок Магазину. Для отримання рахунку-фактури на факс або e-mail, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Перед оплатою рахунку, прохання зв'язатися з нами для якнайшвидшого виконання замовлення. Рахунок діє протягом 3-х банківських днів. У разі порушення термінів оплати, збереження обумовленою вартістю, наявність товару на складі не гарантується.

Можливі 2 варіанти оплати:

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК З ПДВ.

При цій формі оплати, Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R + коштуватиме 3147.55 грн, в т.ч. ПДВ: 524.59 грн.
Увага! Мінімальне замовлення за цією формою оплати становить 3000 грн! Рахунок на меншу суму не виставляється, і може бути відпрацьований тільки за іншою формою оплати.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 примірника *);
 • податкова накладна;
 • Інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок, без ПДВ, на єдиному податку.

При цій формі оплати, вартість товару складе 2737

грн.

Покупцеві надаються такі документи:

 • оригінал рахунку;
 • договір купівлі-продажу;
 • видаткова накладна з ціною (2 примірника *);
 • Інструкція з експлуатації;
 • заповнений гарантійний талон.

* Наш екземпляр документів (з підписом і печаткою одержувача), просимо надіслати поштою.

Заявку на оформення рахунки в електронному вигляді можна залишити через форму ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ із зазначенням ваших телефонів, електронної почни, реквізитів або П.І.Б. одержувача повністю.

Відгуки про товар: "Автомобільний акумулятор BOSCH 6СТ-74 0092S40080 R +"