≻ Купити тачскрін для телефону HTC Desire C A320e Original Black в Києві і Україні

  1. Проаналізуємо переваги сенсорних панелей HTC Desire C:
  2. Проаналізуємо типи тачскрін HTC Desire C:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Навіщо потрібен сенсорний дисплей для гаджета HTC Desire C?

Сенсорний дисплей або так званий touchscrean - ймовірно деяка з найбільш важливих деталей сучасних комунікаторів і мобільних телефонів, адже недаремно їх називають апаратами з сенсором. Мета сенсорної панелі полягає в тому, щоб керувати опціями, що відтворюються в інтерфейсі смартфона. Виникнення сприймають дисплеїв значно спростило управління телефонами, а ще поліпшило їх опціонально на порядок. Якщо раніше була потреба робити будь-які дії за допомогою кнопочок, і не завжди зручно було користуватися апаратом вночі, навіть з підсвічуванням, то з виникненням touchscrean не треба гикати певну кнопку, більш того екран став виконувати опцію керуючої панелі, і до речі ввечері управляти комфортно. Зараз будь-яку опцію комунікатора можливо викликати простим дотиком руки або палички.

Проаналізуємо переваги сенсорних панелей HTC Desire C:

Покращена корисна область комунікатора, раніше лицьова сторона телефону поділялася на дисплей і клавіші управління, тепер, всю або фактично всю область займає екран з сенсором.

Просто користуватися комунікаторів за допомогою єдиної кисті, або одного пальця;

Сенсор в робочому режимі завжди підсвічується, тому навіть увечері немає проблем з використанням.

Проаналізуємо типи тачскрін HTC Desire C:

Ємнісні. Екран покритий кулькою, який збирає ресурс. Натискаючи пальцем по конкретного місця дисплея, ви звільняєте заряд в даному місці. Зниження ресурсу фіксується мікросхемами, обчісляется процесором і передається в програму сприймає дисплея. Переваги: ​​зберігає більшість первинного світла; чіткість зображення.

Хвильові. По краях скла розташовані два редуктора (віддає і отримує), ще на екрані розташовані відбивачі, які відображають електро імпульс, який проходить серед редукторами. Дотиком пальця або стилуса ви перериваєте відповідну хвилю, відомості про це переправляються на який одержує редуктор. Переваги: ​​зберігає 100% початкового світла; хоча чіткість картинки при тому гірше, ніж в ємнісних сенсорах.

Резистивні або просто еластичні. Екран покритий передавачем і пружною металевою плівкою. Серед провідника і сталевий плівкою залишається порожній простір. При доторку до дисплея електричний заряд проводиться крізь ці 2 шари. Відбувається обчислення точки дотику і обробка даних.

Технологія в різноманітних видах сенсорних дисплеїв різна, але є ідентичний недолік - поступливість всіляким впливам. Тачскріни псуються фактично завжди через некоректне використання. Зазвичай це призводить до наступного: коханому смартфону потрібна заміна сенсорної панелі. Придбати таку запчастина як сенсор ви можете за оптимальною ціною на сайті інтернет магазину aks.ua. Який обіцяє найвищу обслуговування і доброякісність продукції, а ще виробляє поставку по столиці і в інші українські міста.

Сенсорний екран HTC Desire C A320e Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для HTC Desire C A320e Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.