≻ Купити тачскрін для телефону LG G2 D802, G2 D805 White в Києві і Україні

  1. Навіщо потрібен сенсорний дисплей і яким чином пристрій працює Зараз практично кожен сучасний смартфон...
  2. Заміна сенсорного дисплея для LG G2
  3. Вибір і придбання сенсора для LG G2
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Навіщо потрібен сенсорний дисплей і яким чином пристрій працює

Зараз практично кожен сучасний смартфон є сенсорним. Все так звикли до такого типу комунікаторів, що, іноді, навіть не думаємо, яким чином він працює. У реальності, телефон з сенсорним екраном - справжній фурор в технологіях. Згадайте, раніше телефон поділявся на 2 частини: екран і кнопкова панель. Тепер, передня складова смартфона єдина, це значно полегшує експлуатацію телефону. Панель контролю над смартфоном знаходиться в єдиній частині - на дисплеї. Це зручно і ефективно, та й виглядають сучасні телефони більш модно і естетично.

Саме поняття «сенсорний телефон» передбачає з себе управління гаджетом за допомогою натискання пальцем на дисплей. Ця функція реалізована завдяки сенсору. Екран реагує на натискання руки, і телефон відтворює вказане дію.

З технічного погляду, сенсорний блок - просто дисплей з тачскріном. На сучасних мобільниках і дисплей і touch screen зазвичай вважається єдиним модулем. Ободок скла сенсора має своєрідну раму, що буде відрізнятися відповідно модифікації смартфона.

Деякі особливості сенсорного дисплея з touch screen

1. Перше на чому слід сфокусувати увагу - можливо підвищення актуальною площі смартфона. Оскільки тільки на екрані і відображається інформація, і з його допомогою здійснюється управління смартфоном.

2. Зручність. Користуватися сенсорним смартфоном дуже зручно. Наприклад, панель клавіш відкривається тільки по команді користувача, а, скажімо, для іграшок доступна вся площа дисплея.

3. Оперативна реакція на команди користувача. Звичайно, швидкість відгуку на натиснення стане залежати від модифікації телефону. У більш дорогих смартфонів вона максимально висока.

4. Будь-яка сенсорна панелька підсвічується при дотику. Так що навіть при абсолютній светоізоляціі, управляти таким телефоном комфортно і просто.

Заміна сенсорного дисплея для LG G2

Дисплей з тачскріном - можливо деяка з найбільш значущих компонентів комунікатора. Тому кожен виробник телефонів прагнути зробити її не просто функціональної (насиченість, контрастність, оперативність реакції на натискання), а й ефективною. Багато дисплеї частково захищаються від зовнішніх впливів: падіння, кидків, проникнення води. Однак, на жаль, деформація скельця і ​​тачскрін смартфона - ймовірно найбільш популярне подія в колі різноманітних несправностей.

Бувають випадки, коли можливо провести лагодження дисплея. Хоча, звичайно, рекомендують купити новенький екран. Нерідко, при зміні екрану змінюється і сенсор, тому що ці дві частини вважаються єдиним модулем. Чи потрібно нагадувати, що вартість подібної заміни буде дорожче? Ні в якому разі. Нехай і сам сенсор коштує досить небагато. У будь-якій ситуації - краще придбати новий дисплей, ніж піддати смартфон можливості більш значною несправності.

Вибір і придбання сенсора для LG G2

Не секрет, що для кожної моделі телефону пропонуються унікальні тачскрін. Отже, до здійснення покупки переконайтеся в тому, що ваш вибір зупинився на відповідні того апарату запчастини. Радять ставити виключно відповідні дисплеї і тачскрін. У крайній ситуації купите Хайт копальні - дуже якісний дублікат. З дешевими дублікатами краще навіть не експериментувати.

Придбати тачскрін можливо, як по дислокації в своєму місті, також і в інтернеті, з відправленням на поштовий філія або за адресою. Найчастіше, онлайн покупка вийде дешевше. Монтаж раціональніше надати професіоналам з сервісного центру.

Сенсорний екран LG G2 D802, G2 D805 в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для LG G2 D802, G2 D805, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів , в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно нагадувати, що вартість подібної заміни буде дорожче?