Відеонаблюденіе- панорамні мегапіксельні камери зі збільшеним оглядом

Мегапіксельні HD камери можуть допомогти у спостереженні за великими зонами з меншою кількістю камер, забезпечуючи деталями високої якості і повністю поліпшеною продуктивністю. Це забезпечує більш низькі витрати інфраструктури і повністю покращує окупність, даючи можливість споживачам використовувати менш дорогі відеосистеми з мегапіксельними камерами і отримати кращу продуктивність і функціональність. У цій статті, виконавчий віце-президент компанії Arecont Vision, пояснює, що ця функціональність стала навіть більш привабливою з застосуванням систем з мегапіксельними камерами панорамного огляду.

Захист великих зон з відповідним оглядом камери може бути цілим випробуванням, і, найчастіше PTZ камери з цим не справляються. PTZ камера може бути корисна тільки в одному напрямку в певний час і вона може пропустити важливі події або загрозу безпеці в іншому секторі огляду. Камера з панорамним оглядом не пропустить нічого. Одиночна панорамний камера з кутом огляду 180 або 360 градусів може охопити велику зону огляду, при якій зазвичай потрібно кілька традиційних камер або пов'язаних PTZ камер. Наступні приклади з реальних ситуацій покажуть, як камера з панорамним оглядом може спростити і знизити ціни на системи відеонагляду :

  • На заправці оптимальним проектом буде такою: три камери з панорманим оглядом в 180 градусів на заправній майданчику, і панорамний камера в 360 градусів всередині магазину. Камери спостереження стратегічно розташовані для огляду широкої зони, а також мають функцію цифрового зуму, яка дозволяє брати крупним планом певні частини з великого зображення такі, як особи людей або номерні знаки автомобілів, і все це без втрати деталей.
  • На оптовій базі супермаркету, панорамний камера з оглядом в 180 градусів може бути встановлена ​​на вулиці з боку будівлі, для спостереження за будиночком охорони, прохідний, паркуванням, відправкою і одержанням вантажу. Двадцяти мегапіксельна панорамний камера, яка здатна вести відеоспостереження вдень і вночі, забезпечує повний огляд власності, замінюючи PTZ камеру, яка здатна забезпечити тільки граничний кут для прямої відеозйомки або в запису. Панорамна камера з оглядом в 180 градусів захоплює повний вид з високою роздільною здатністю і з набагато більшим полем огляду. Вентилятор подачі теплого повітря дозволяє камері працювати при екстремальних температурах.
  • У поліцейській дільниці, 8-ми піксельні камери з панорамним оглядом в 180 градусів можуть бути встановлені на передньому і задньому входах для зовнішнього відеоспостереження. Широке панорамне поле огляду виключає витрати на додаткові камери безпеки і PTZ пристрою. Камери автоматично перемикаються на чорно-білі кольори вночі.
  • Мегапіксельна камера з оглядом в 180 градусів забезпечує повний огляд, надає можливість спостерігати за нелегальними діями в місті. Система відеоспостереження дає можливість поліції розпізнати особистість і вислати повістку в суд тим людям, які скоюють правопорушення. З цією системою можна чітко побачити, розпізнати обличчя людей і номерні знаки транспортного засобу.

Здібності відеоспостереження в 180 і 360 градусів

Вищий згадані приклади показують, як панорамні камери дають можливість користувачам переглядати і записувати цілісно величезне поле огляду, одночасно використовую цифровий зум на зацікавили їх ділянках, і щось подібне не може зробити жодна PTZ камера.

Панорамні камери здатні створювати зображення з оглядом в 180 і 360 градусів, і мають дозвіл в 8 і 20 мегапікселів, яке в майбутньому буде збільшуватися. Це дозволяє спостерігати навіть за великими зонами, завдяки здатності захоплювати точні деталі. Панорамна камера з 20-ти мегапіксельною матрицею може замінити безліч аналогових камер або IP камер зі стандартною роздільною здатністю, при цьому забезпечити повний і безперервний огляд великих зон. Це стосується і PTZ камер, які можуть перебувати в одному секторі огляду, а щось важливе буде відбуватися в іншому.

Останні 20-ти і 8-ми мегапіксельні панорамні камери також поліпшення за допомогою функції дозволяє вести відеоспостереження, як вдень, так і вночі.

Використовуючи одну камеру замість багатьох, встановлюється новий стандарт для економії коштів, які потребують менше ліцензій на програмне забезпечення, меншу мережеву інфраструктуру і виключення додаткової політики, а також зменшує витрати на кабелю і джерела живлення при установці.

Панорамне відеоспостереження стало широко поширеним

Панорамні мегапіксельні камери пропонують повну перевагу по функціональності і економії коштів, що робить їх широко поширеними в системах відеоспостереження.

Повний і безперервний огляд зони, це особливо важливий елемент, який забезпечує відео для розслідування або судового переслідування. Дозвіл - це, також ключовий аспект зони спостереження, незалежно від того, чи це автостоянка або міські вулиці, аудиторія, атріум або ж інші великі зони всередині і зовні. Мегапіксельні камери з високою роздільною здатністю можуть забезпечити практичним відео, включаючи деталі особи і розпізнаються номерні знаки, що в свою чергу, допомагає повністю поліпшити захист і безпеку.