≻ Купити тачскрін для телефону Samsung Corby S3650 Original Black в Києві і Україні

  1. Для чого потрібен сенсорний дисплей для комунікатора Samsung Corby? Сенсорна панель або іншими словами...
  2. Розглянемо види сенсора Samsung Corby:
  3. Часті питання.
  4. Процедура виконання ремонту:

Для чого потрібен сенсорний дисплей для комунікатора Samsung Corby?

Сенсорна панель або іншими словами тачскрін - ймовірно одна з найважливіших складових сучасних комунікаторів і стільникових, адже не дарма їх називають сенсорними апаратами. Мета сприймає дисплея полягає в тому, щоб керувати опціями, які відтворюються в інтерфейсі комунікатора. Виникнення сприймають дисплеїв істотно полегшило управління комунікаторами, а ще підвищило їх опціонально вдесятеро. Якщо раніше необхідно було здійснювати всі маніпуляції за допомогою кнопочок, і нечасто зручно було користуватися апаратом вночі, навіть з підсвічуванням, то з появою тачскрін не треба розшукувати певну кнопочку, крім того дисплей почав виконувати функцію керуючого меню, і навіть ввечері управляти зручно. Зараз будь-яку функцію телефону можливо викликати простим дотиком пальця або стилуса.

Проаналізуємо плюси сенсорних панелей Samsung Corby:

Оптимізована корисна область комунікатора, раніше активна область пристрою поділялася на дисплей і кнопки управління, зараз, всю або майже всю площу займає екран з сенсором.

Легко користуватися смартфоном за допомогою пальців єдиною кисті, або пальцем;

Тачскрін в активному режимі завжди підсвічується, тому і вночі немає труднощів з використанням.

Розглянемо види сенсора Samsung Corby:

Ємнісні. Скло покритий кулькою, який накопичує заряд. Проводячи рукою по конкретній області екрану, ви звільняєте заряд в даному місці. Зниження ресурсу враховується мікросхемами, розраховується процесором і передається в програму сенсорного дисплея. Плюси: зберігає більшість первинного світла; чіткість зображення.

Хвилеподібні. За крайкам екрану розміщені 2 перетворювача (передавальний і отримує), ще на екрані розміщені рефлектори, які посилають електро імпульс, що проходить між редукторами. Дотиком пальців або палички ви замикаєте відповідний вал, інформація про це переправляється на який одержує редуктор. Переваги: ​​зберігає 100% початкового освітлення; але якість картинки при тому гірше, ніж в ємнісних тачскрін.

Резистивні або просто еластичні. Екран покривається провідником і пружною сталевий пленочкой. Між провідником і сталевий пленочкой зберігається незайняте місце. При доторку до дисплея електро сигнал проходить крізь ці 2 рівня. Відбувається розрахунок координат натискання і обробка інформації.

Методологія в різноманітних видах сенсорних панелей різна, але є ідентичний мінус - податливість всіляким впливам. Сенсори ламаються фактично завжди завдяки неправильного використання. Як правило це призводить до наступного: вашому комунікатора потрібна заміна сенсорної панелі. Придбати таку запчастина як сенсор ви зможете за оптимальну вартість на порталі онлайн магазину aks.ua. Який обіцяє високу обслуговування і доброякісність товарів, а також здійснює поставку по Києву і в інші міста України.

Сенсорний екран Samsung Corby S3650 Original в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Samsung Corby S3650 Original, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто України , в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Для чого потрібен сенсорний дисплей для комунікатора Samsung Corby?