Як оновити драйвери Intel

  1. Програма оновлення драйверів Intel
  2. Як завантажити потрібні драйвери Intel вручну
  3. Про оновлення драйверів Intel HD Graphics

Сучасні Windows 10 і 8 Сучасні Windows 10 і 8.1 як правило оновлюють драйвери автоматично, в тому числі і для обладнання Intel, однак драйвери, одержувані з вузла Windows Update не завжди останні (особливо для Intel HD Graphics) і не завжди саме ті, що потрібні (іноді - просто « сумісні »на думку Майкрософт).

У цій інструкції докладно про оновлення драйверів Intel (чіпсета, відеокарти і ін) за допомогою офіційної утиліти, як завантажити будь-які драйвери Intel вручну і додаткова інформація, що стосується драйверів Intel HD Graphics.

Примітка: розглянута далі утиліта Intel для оновлення драйверів призначена в першу чергу для материнських плат ПК з чіпсетами Intel (але не обов'язково її виробництва). Оновлення драйверів для ноутбуків вона також знаходить, але не всі.

Програма оновлення драйверів Intel

Офіційний сайт Intel пропонує власну утиліту для автоматичного оновлення драйверів обладнання до їх останніх версій і її використання краще, ніж власна система оновлення, вбудований в Windows 10, 8 і 7, і тим більше ніж будь-який сторонній драйвер-пак.

Завантажити програму для автоматичного оновлення драйверів можна зі сторінки http://www.intel.ru/content/www/ru/ru/support/detect.html . Після короткого процесу установки на комп'ютер або ноутбук, програма буде готова для оновлення драйверів.

Сам процес оновлення складається з наступних простих кроків.

  1. Натиснути кнопку «Почати пошук»
  2. Почекати, поки він буде виконуватися /
  3. У списку знайдених оновлень вибрати ті драйвери, які слід завантажити і встановити замість наявних (будуть знайдені тільки сумісні і більш нові драйвери).
  4. Встановити драйвери після завантаження автоматично або вручну з папки завантажень.

На цьому весь процес буде завершений, а драйвери оновлені. При бажанні, в результаті пошуку драйверів, на вкладці «Більш ранні версії драйверів» ви можете завантажити драйвер Intel в попередньої версії, якщо останній працює нестабільно.

Як завантажити потрібні драйвери Intel вручну

Крім автоматичного пошуку і установки драйверів обладнання, програма оновлення драйверів дозволяє виконати пошук необхідних драйверів вручну у відповідному розділі.

У списку присутні драйвери для всіх поширених материнських плат з чіпсетом Intel, комп'ютерів Intel NUC і Compute Stick для різних версій Windows.

Про оновлення драйверів Intel HD Graphics

У деяких випадках драйвери Intel HD Graphics можуть відмовлятися встановлюватися замість вже наявних драйверів, в цьому випадку є два шляхи:

  1. Спочатку повністю видалити наявні драйвери Intel HD Graphics (див. Як видалити драйвери відеокарти ) І тільки після цього проводити встановлення.
  2. Якщо пункт 1 не допоміг, а у вас ноутбук, загляньте на офіційний сайт виробника ноутбука на сторінку підтримки вашої моделі - можливо, там знайдеться оновлений і повністю сумісний драйвер інтегрованої відеокарти.

Також в контексті драйверів Intel HD Graphics може бути корисною інструкція: Як оновити драйвери відеокарти для максимальної продуктивності в іграх .

На цьому завершую цю коротку, можливо, корисну для кого-то з користувачів інструкцію, сподіваюся, все обладнання Intel на вашому комп'ютері працює справно.

А раптом і це буде цікаво: