ᐈ Купити екран Fly IQ449 Pronto Original в Україні і Києві

  1. Екран до телефону Fly IQ449 Pronto
  2. Заміна дисплея на телефоні Fly IQ449 Pronto

Екран до телефону Fly IQ449 Pronto   Компанія Fly свій перший телефон продала в червні 2003 року

Екран до телефону Fly IQ449 Pronto

Компанія Fly свій перший телефон продала в червні 2003 року. Її моделі орієнтовані в основному на бюджетний клас покупців, але при цьому сама компанія, яка до речі не має власних виробничих ліній, завжди прагнула випустити на ринок якісний продукт. Однак, внаслідок недбалої експлуатації смартфонів, більша частина з них виявляється пошкодженої, а 1/8 частина серед них не затребуваною в зв'язку з дорогим проведенням ремонту. Ось так і, здавалося б, чому не використовувати найпростіші методи захисту від механічних пошкоджень - захисний чохол (бажано закритого типу) і захисну плівку.

Заміна дисплея на телефоні Fly IQ449 Pronto

Заміна дисплея на телефоні Fly IQ449 Pronto

Сама заміна має на увазі повний демонтаж старого (пошкодженого) дисплея і монтаж нового, якісного, оригінального дисплея для телефону Fly IQ449 Pronto. Основною відмінністю будь-якого оригіналу від своїх клонів є якість продукту і його картинки. Технічні характеристики даного дисплея: 4-х дюймова TN-матриця з розширенням екрану 480х800 пікселів. Кількість колірних відтінків дорівнює 16 млн. Зверху дисплей захищає пластиковий мультитач на 2-а торкання, але при бажанні це обмеження може зніматися. Треба всього лише "підправити" один файл.

Часті питання.

  • В: - Чим відрізняється оригінальний дисплей куплений в офіційному сервісному центрі від його технічної копії?

Про: - І той, і інший працюють без збоїв, але відмінності є. У копії найчастіше використовується технологія TN + film (проста і дешева технологія), яка не може похвалитися контрастністю і кутами огляду. Оригінальний дисплей в багатьох телефонах використовує технологія IPS, а це висока контрастність, перенесення кольорів, зменшене енергоспоживання і кути огляду 178%. У деяких моделях телефонів використовуються ще власні розробки компаній виробників AMOLED, Super LCD, Retina.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість ремонту мобільного телефону , В тому числі і заміни дисплея Fly IQ449 Pronto Original в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки екрану в тій чи іншій моделі. Так само слід розуміти, що в нових моделях мобільних телефонів часто використовують Oled і AMOLED-дисплей, в результаті чого можна або цілком замінити весь модуль (вартість ремонту від 100 до 300 грн) або ж окремо одну з його складових - екран або тачскрін, вартість такого типу роботи значно вище 200 - 500 грн, але завдяки чому ви можете значно заощадити на запчастинах.

В: - Чи зможу я самостійно замінити дисплей?

Про: - В домашніх умовах, без спеціального обладнання і навичок пов'язаних з ремонтом мобільних телефонів таку процедуру навряд чи вийде зробити, в результаті чого це може призвести до пошкодження деталі і ще більших витрат. Звертайтесь до професіоналів!


На всі комплектуючі до мобільних телефонів гарантія 1 місяць. Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.

Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта)

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?

Команда АКС спеціалізується на ремонті і відновленні мобільної техніки, з АКС заміни модуля пам'яті корпус, АКБ ставати

легко і швидко, а головне без проблем! Ми гарантуємо якість роботи всіх встановлених деталей. Зробіть замовлення зараз і

отримаєте знижку.

Купити дисплей Fly IQ449 Pronto Original в AKS.ua (044) 377-51-55 можна з доставкою по всій Україні: Одеса, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Володимир-Волинський, Олександрія та інші.

Потрібно терміново і якісно відремонтувати телефон?