Розбирання монітора samsung 940n. Ремонт моніторів samsung, lg, philips, asus, dell, Харків

Розбирання монітора samsung 940n

Перед вами покрокова інструкція про те, як розібрати монітор samsung 940n, досить популярну модель ЖК моніторів, особливо в корпоративному сегменті. У наш сервісний центр ці монітори надходять з «хронічної» проблемою цієї серії - вздувшимися конденсаторами (блимає індикатор живлення, але сигнал не відображається). З огляду на простоту розбирання і доступність необхідних запчастин, ви зможете відремонтувати монітор samsung 940n, не привертаючи фахівців з сервісного центру. До слова, інші монітори цієї серії (540n, 740n) розбираються аналогічно.

Увага!!! Ця інструкція не є істиною в останній інстанції. Автор статті не несе абсолютно ніякої відповідальності за цілісність вашої техніки. Приступайте до ремонту, тільки якщо Ви впевнені в своїх силах і маєте відповідну освіту! І пам'ятайте, що Ви завжди можете звернутися до фахівців Тріасервіс. Ми виконуємо якісний ремонт моніторів samsung, lg, philips, asus, dell в Харкові і Харківській області.

Покрокова розбирання монітора samsung 940n:

 • Вимкніть монітор з мережі і покладіть його екраном вниз.

Вимкніть монітор з мережі і покладіть його екраном вниз

 • За допомогою хрестоподібної викрутки від'єднайте ніжку, яка кріпиться трьома болтами (гумові заглушки чіпати не потрібно). Увага!!!
  Від'єднувати задню панель потрібно дуже акуратно, так як кріплення може тріснути (що, в принципі, не так вже й страшно). Для розкриття кришки 940n нам необхідний скальпель або будь-який інший тонкий гострий предмет.

Для розкриття кришки 940n нам необхідний скальпель або будь-який інший тонкий гострий предмет

 • За допомогою скальпеля поступово розкриваємо кришку, отсоединяя засувки. Пластик може тріскатися.

 • Знявши кришку переходимо до хромованою заглушці. Її досить просто зрушити.

Її досить просто зрушити

 • Потім необхідно від'єднати всі заважають кабелі (в тому числі і шлейф, з боків якого є фіксатори) 7. Після цього кришка легко перекидається

Після цього кришка легко перекидається

 • Доступ до плати інвертора перегороджує пластина, яка кріпиться трьома болтами. Видаляємо їх.

Видаляємо їх

 • Уважно оглядаємо конденсатори на предмет здуття. Також варто перевірити запобіжник.

 • За допомогою паяльних приладдя замінюємо їх (2 * 1000mF 25V, 2 * 1000mF 16V, 1 * 470mF 25V, 1 * 47mF 50V).

За допомогою паяльних приладдя замінюємо їх (2 * 1000mF 25V, 2 * 1000mF 16V, 1 * 470mF 25V, 1 * 47mF 50V)

 • Збираємо монітор в зворотному порядку, дотримуючись цієї інструкції. Особливу увагу зверніть на шлейф, так як він може зупинятися і заважати закриттю.

 • Отримуємо готовий до роботи монітор.

Якщо ваш samsung 940n не запрацював - його, швидше за все, необхідно відправляти в сервісний центр або на помойку.Компанія Тріасервіс здійснює ремонт жк моніторів samsung, lg, philips, asus і dell в Харкові. Ми вирішуємо проблеми будь-якої складності, в тому числі виконуємо заміну матриць. Звернувшись до нас ви заощадите гроші, час і нервові клітини. Для зв'язку з менеджером, перейдіть в розділ контактів .

Якщо Вам сподобалася стаття поставте лайк.

ASUS RT-N12 C1 настройка роутера

Що робити, якщо не працює тачпад?

Налаштування роутера d-link dir-615

Різниця між ноутбуком і нетбуком - все відмінності