≻ Тачскрін для телефону Sony Ericsson Xperia X8 E15i (copy) Black

  1. Для чого необхідний сенсорний екран і яким чином він діє Сьогодні практично кожен сучасний смартфон...
  2. Заміна сенсроного екрану для Sony Ericsson Xperia
  3. Підбір і покупка тачскрін для Sony Ericsson Xperia
  4. Часті питання.
  5. Процедура виконання ремонту:

Для чого необхідний сенсорний екран і яким чином він діє

Сьогодні практично кожен сучасний смартфон вважається сенсорним. Люди так звикли до цього типу смартфонів, що, часом, зовсім не замислюються, як він функціонує. У реальності, дисплей з сенсорним екраном - справжній фурор в техніці. Дійсно, раніше телефон ділився на дві частини: екран і кнопкова панель. Зараз, лицьова складова смартфона монолітна, що значно спрощує користування пристроєм. Повне управління комунікатором знаходиться в одній частині - на екрані. Це зручно і практично, до того ж виглядають сучасні смартфони більш стильно й естетично.

Саме поняття «сенсорний телефон» передбачає собою контроль над гаджетом за допомогою дотику пальця до дисплея. Дана можливість реалізована завдяки сенсору. Дисплей відгукується на дотик руки, і телефон здійснює певну команду.

З технологічної позиції, сенсорна панель - це дисплей з сенсором. На сучасних телефонах і екран і touch screen завжди вважається одним модулем. Обід скла сенсора має своєрідну раму, що буде відрізнятися відповідно до моделі смартфона.

Деякі переваги сенсорного дисплея з touch screen

1. Перше на що необхідно звернути увагу - це підвищення актуальною площі телефону. Оскільки на одному екрані і виводяться дані, і з його участю здійснюється управління гаджетом.

2. Зручність. Керувати таким смартфоном досить зручно. Наприклад, клавіатура викликається лише по команді людини, а, скажімо, для іграшок доступна вся площа дисплея.

3. Оперативний відгук на запити користувача. Природно, швидкість реакції на натискання буде залежати від модифікації телефону. У дуже дорогих флагманів швидкість гранично велика.

4. Кожна сприймає панель висвітлюється при натисканні. Так що навіть при абсолютній светоізоляціі, управляти сенсорним смартфоном комфортно і легко.

Заміна сенсроного екрану для Sony Ericsson Xperia

Екран з тачскріном - це деяка з найважливіших запчастин смартфона. Тому будь-який виробник телефонів намагається сконструювати її не тільки працездатною (яскравість, контраст, швидкість реакції на натискання), а й практичною. Різні дисплеї частково захищені від усіляких впливів: зіткнення, ударів, проникнення рідини. Хоча, на жаль, деформація скельця і ​​тачскрін смартфона - це найбільш поширене подія серед різноманітних поломок.

Бувають ситуації, в яких можна зробити лагодження дисплея. Хоча, як правило, радять купити новий дисплей. Найчастіше, при зміні дисплея змінюється і сенсор, так як дані дві запчастини вважаються єдиним модулем. Чи потрібно говорити, що вартість такої заміни стане вище? Ні. Нехай і сам тачскрін стане коштувати цілком небагато. При будь-яких умовах - краще купити новий екран, ніж піддати смартфон можливості більш значною несправності.

Підбір і покупка тачскрін для Sony Ericsson Xperia

Всі знають, що під будь-яку модель телефону продаються унікальні тачскрін. Тому, до здійснення придбання переконайтеся в тому, що вибір ваш зупинився на відповідні тому телефону запчастини. Радять встановлювати тільки оригінальні дисплеї і сенсори. В крайньому випадку придбайте hight copy - це досить високоякісний дублікат. З недорогими дублікатами краще навіть не працювати.

Купити тачскрін можна, і за місцем в своєму районі, так і в мережі, з доставкою на поштовий філія або за адресою. Найчастіше, online придбання вийде дешевше. Монтаж краще надати професіоналам з обслуговуючого центру.

Сенсорний екран Sony Ericsson Xperia X8 E15i в першу чергу піддається механічних пошкоджень, внаслідок яких з'являються тріщини, подряпини і відколи, значно ускладнюють експлуатацію, і можуть стати причиною пошкоджень внутрішніх деталей гаджета. Тому, бажано якомога раніше замінити пошкоджений тачскрін.

Часті питання.

В: - У яких телефонах можна поміняти тільки сенсори, а в яких потрібна заміна дисплейного модуля цілком?

Про: - Як правило, якщо розбивається скло, то замінити його окремо від сенсорної сітки неможливо. Тому, доводиться міняти сенсорну панель. У новітніх смартфонах встановлюються екрани і тачскрін у вигляді єдиного модуля, якому в разі пошкодження, його потрібно замінити. Наприклад, якщо тачскрін таких моделей мобільних телефонів Nokia, як: C2-03, X3-02, C6-00, 5230, 5800, 5250 і попередніх можна замінити окремо від екрана, то сенсори практично всіх телефонів Lumia вимагають заміни разом з дисплеєм в зборі (дисплейним модулем). Так само справа йде і з iphone. Заміна тачскрін моделей 3G і 3GS виконується окремо від дисплея, а моделей 4 і 4S, 5 і 5S, 6 і 6S - тільки цілим модулем. Якщо Вам важко визначитися, чи потрібна Вам заміна цілком дисплейного модуля або досить замінити сенсор, наші менеджера з радістю Вам підкажуть.

В: - Як відрізнити оригінальну сенсорну панель від копії?

Про: - Копії А і копії АА тачскрін відрізняються за якістю нанесення значків, маркування, бренду і у них знижена чутливість, що відразу помітно.

Хай-копії - це копії ААА, Оригінал Китай, High copy, які максимально наближені до оригіналу, тому ні зовні, ні по експлуатаційними характеристиками не відрізняються від рідного тачскрін.

Original або Оригінал - це 100% original, що випускається на заводі виробника і призначений для офіційного продажу, або знятий з телефону, з яких-небудь причин забракованого. На оригінал наносяться номера серії і партії.

У копіях сенсорних панелей мобільних телефонів використовується оргскло або пластик, а в оригіналах тачскріном, випущених з 2010 року, - загартоване скло Gorilla Glass, яке набагато міцніше, тому більш стійке до пошкоджень.

Роблячи вибір, бажано пам'ятати про співвідношення якості і ціни. У нас в магазині Ви знайдете виключно копії класу ААА або оригінал.

В: - Чи важко зробити заміну сенсора (тачскрін) на телефоні самостійно?

Про: - Самостійно змінити сенсор у Вас не вийде (особливо в домашніх умовах), якщо тільки у Вас немає досвіду ремонту телефонів. В добавок великий ризик зламати дисплей. Так само важливо, щоб в щілину між тачскріном і екраном не потрапляв пил.

В: - Яка вартість роботи майстра?

Про: - Вартість заміни сенсора (тачскрін), в нашому сервісному центрі AKS.UA залежить від наступних факторів: терміну виконання робіт, складності установки сенсора в тій чи іншій моделі. Ознайомитися з цінами по заміні сенсора Ви може по цим посиланням .

Процедура виконання ремонту:

Процедура виконання ремонту:

Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб Гарантійного обслуговування збережіть збереження товарного вигляду виробу і при наявності захисних плівок і пломб. Під гарантійне зобов'язання також не потрапляють товари, які вийшли з ладу (що втратили споживчі якості) в результаті механічних пошкоджень, неправильної установки, перегинів шлейфів і т.п.
Бракований товар змінюється на аналогічний. Якщо товар в даний момент відсутній на складі, то відбувається повернення грошей або обмін на інший товар (за бажанням клієнта).

Отже, якщо Вам необхідно купити сенсорну панель для Sony Ericsson Xperia X8 E15i, то це можна зробити в нашому магазині Aks.ua, досвідчені менеджери якого детально проконсультують з цього питання, допоможуть з вибором тачскрін і організують його доставку по Києву або в будь-який інший місто Україна, в тому числі: в Одесу, Миколаїв чи Луцьк, в Суми, Чернігів або Харків, в Черкаси, Вінницю або Ужгород, до Чернівців, Івано-Франківськ або Житомир, в Херсон, Запоріжжя або Полтаву, в Рівне, Тернопіль чи Львів, в Хмельницький або ін. Є можливість самовивозу.

Чи потрібно говорити, що вартість такої заміни стане вище?